Загальні

Законопроект, що створює атмосферу вседозволеності для роботодавців ВАЖЛИВО!

В останній пленарний тиждень перед літніми канікулами народні обранці прийняли в першому читанні законопроект №6489 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення». Варто зазначити, що серед співавторів документа – голова Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмида Денісова. На засіданні парламенту згаданий законопроект презентував народний депутат Олексій Порошенко. Юрист Конфедерації вільних профспілок України Володимир ДАВИДЕНКО ретельно проаналізував текст законодавчої ініціативи, і з цього приводу ділиться своїми міркуваннями.


 

«На жаль, зміст законопроекту №6489 вкрай далекий від реального забезпечення соціально-трудових гарантій для працівників та розвитку соціального партнерства, - зазначає він. - Складається враження, що документ покликаний створити атмосферу вседозволеності для роботодавців та запровадити механізми залякування профспілкових активістів і працівників, які намагаються боротися з порушеннями трудового законодавства, збирають та передають відповідну інформацію органам державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

Законопроектом №6489 вносяться зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України, якою встановлено відповідальність за порушення законодавства про працю. Пропонується доповнити її новою частиною (четвертою) такого змісту:

«У разі вчинення юридичною особою або фізичною особою правопорушень, передбачених абзацами другим - п’ятим, восьмим частини другої цієї статті вперше, фінансові санкції (штрафи), передбачені цією статтею, не застосовуються, а видається припис про усунення виявлених порушень вимог законодавства про працю із зазначенням граничного строку його виконання, який не може бути меншим ніж п’ятнадцять робочих днів».

У результаті прийняття вищевказаного законодавчого положення, роботодавець й надалі порушуватиме права працівників, зокрема право на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати, інших виплат, передбачених законодавством про працю, причому не несучи за це жодної відповідальності.

Законопроектом №6489 також пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 16624 такого змісту: «Безпідставне звернення про порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства

Безпідставне звернення до органів державного нагляду (контролю) про порушення суб’єктом господарювання чинного законодавства, а так само подання завідомо неправдивих відомостей про їх діяльність, які стали підставою для ініціювання заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) - тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або вчинені з використанням службового становища, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Таким чином, вводиться відповідальність працівників за подання так званих «безпідставних» скарг на порушення трудового законодавства роботодавцями. Як наслідок - працівники будуть залякані і в більшості випадків не звертатимуться за захистом своїх трудових прав», - переконаний Володимр Давиденко.

Слід додати, що Конфедерація вільних профспілок України підготувала листи з вищевказаних питань до Міжнародної організації праці та Міжнародної конфедерації профспілок, з проханням звернутися до Верховної Ради з попередженням про неприпустимість прийняття законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» в редакції, яка передбачає відповідальність працівників за подання скарг на порушення трудового законодавства.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83