Загальні

КВПУ закликає громадян повідомляти про відсутність бланків лікарняних ВАЖЛИВО!

За короткий період перебування у Кривому Розі голови Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця до нього звернулося кілька осіб, які не отримали належних їм коштів за час перебування на лікарняному. Причиною невиплат стала відсутність бланків листків непрацездатності, бо Міністерство охорони здоров’я своєчасно не подбало про їх виготовлення. І людям у медичних закладах видають довідки, за якими лише після їх заміни на стандартні бланки листків непрацездатності можна буде отримати належну у такому випадку виплату. У результаті сотні молодих мам, потерпілих на виробництві і в побуті, а також людей, які мають хронічні недуги й змушені тривалий час лікуватися, не можуть отримати гарантованої їм державою допомоги у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності. 


 

«А у Фонді соціального страхування не звертають уваги на цю проблему, бо ще й мають із неї зиск, - обюрюється профспілковий лідер. - Адже до Фонду продовжують безперебійно надходити відрахування від юридичних і фізичних осіб і ці кошти «прокручуються» у комерційних банках».

За словами Михайла Волинця, Конфедерація вільних профспілок України вживає усіх доступних їй заходів, щоб виправити ситуацію. Обласне об'єднання НПГУ Західного Донбасу зверталося до прокуратури, відділів охорони здоров'я міста і області, МОЗ та місцевого суду. А коли суд у Павлограді закрив справу, оскаржило його дії у вищих інстанціях.  Конфедерація вільних профспілок України також зверталася до усіх органів державної влади, а також під час акції протесту 13 липня ц.р. під Міністерством охорони здоров’я і Верховною Радою особливо акцентувало увагу на цій проблемі. Конфедерація вільних профспілок України також поінформувала міжнародні організації про таке безвідповідальне зневажливе ставлення високопосадовців України до своїх громадян.

Для того, щоб мати повну картину, у яких регіонах України, окрім Дніпропетровської та Київської областей, відсутні бланки лікарняних, Конфедерація вільних профспілок України просить громадян повідомляти про такі випадки до центральних органів КВПУ і НПГУ та їхніх місцевих і первинних осередків. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83