Загальні

Гірники шахти ім. Г. Капустіна другу добу під землею вимагають виплати зарплат (Оновлено) ВАЖЛИВО!

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, гірники шахти імені Г. Капустіна ПАТ "Лисичанськвугілля" другу добу не піднімаються на поверхню. Інші зміни не спускаються у копальню. Таким чином шахтарі хочуть добитися виплати заборгованих ще з 2015 року заробітних плат.


 

«Зараз під землею всього 70 гірників, - повідомив Михайло Волинець. – На шахті працюють тільки водовідлив і вентиляція. Учора перша зміна шахти ім. Г. Капустіна відмовилася виїжджати з шахти, а інші зміни – спускатися.  Їхня ціль - виплата заборгованості з заробітних плат, починаючи з 2015 року.  Вони налаштовані дуже рішуче. Також гірники вимагають серед іншого і доступу до телеканалів. Заборгованість складає майже тримісячний фонд оплати праці (місячний ФОП - 32 млн. грн). Ми робимо все, щоб допомогти гірникам!»

Голова НПГУ відзначив, що заборгованість з виплати зарплат існує й на інших держшахтах.

«І якщо до Дня шахтаря заборгованість не погасять - такі страйки неминучі в усій Україні, - додав він. – У цей четвер парламентарі ухвалили зміни до Держбюджету, де 280 млн. грн. передбачили на підтримку гірничої галузі. Сподіваюся, що ці кошти будуть направлені на закриття заборгованості з заробітних плат.  Також 100 млн.  грн  було виділено на забезпечення заходів з охорони праці, але це половина від обіцяного...»

 Станом на 11.00 під землею перебували 54 гірники. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83