Загальні

Профспілківці продовжують голодувати у приміщенні МОЗ ВАЖЛИВО!

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. 

ФОТО: сторінка М.Волинця


 

Нагадаємо, сьогодні відбувся мітинг незалежних профспілок біля МОЗ України. Переговорна група у кількості п’яти осіб на чолі з Михайлом Волинцем вирушила на перемовини до Міністерства охорони здоров’я. За якийсь час представники мітингувальників у стінах МОЗу оголосили безстрокове голодування. Наразі у приміщенні міністерства голодують: Михайло Волинець, голова КВПУ Дніпропетровської області, відомий гірник Микола Житник, перший заступник голови ППО "Металістів" Сергій Єркін та учасник АТО, профспілковий активіст Юрій Соколов.

«Вимагаємо виконання вимог КВПУ від 13 липня, основні з яких – відставка міністра і скасування реформи, що спрямована на знищення мільйонів українців», - зазначив голова КВПУ.

На своїй сторінці Михайло Волинець також  повідомив, що до профспілківців приходили представники поліції. Наразі представники КВПУ перебувають у міністерстві, але їм не дозволили користуватися розетками. Профспілківцям також перешкоджають передати голодувальникам воду.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83