Загальні

Профспілкова молодь навчалася ефективно працювати і долати виклики ВАЖЛИВО!

4-5 липня у Києві відбувся семінар «Посилення спроможності профспілкової молоді у захисті трудових прав», який Молодіжний комітет Конфедерація вільних профспілок України організував за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні. Участь у профспілковому навчанні взяли молоді лідери та активісти з різних галузей та регіонів України. 


 

У роботі семінару взяли участь голова КВПУ Михайло Волинець, його заступник Петро Тулей та голова МК КВПУ Олеся Брязгунова. Вони обговорили з молодими профспілківцями виклики, які сьогодні стоять перед незалежними профспілками.

«В Україні відбуваються реформи, та, на жаль, вони не завжди ведуть до покращення, – зазначив Михайло Волинець. – КВПУ стурбована намаганнями ухвалити пенсійну реформу й проект нового Трудового кодексу. Останній суттєво  погіршує становище простих трудівників та спроможність незалежних профспілок у захисті трудових прав. Часи нелегкі, але ми повинні боротися за краще майбутнє нашої держави.  Великі надії покладаємо на вас, молодих профспілківців».

Учасники семінару з Петром Тулеєм обговорили питання ефективної діяльності профспілок й залучення молодих працівників до профспілкового руху. Про тенденції у трудовому законодавстві та можливості, які воно надає профспілкам, розповів юрист Незалежної профспілки гірників України Гліб Колесов. А голова Незалежної профспілки авіапрацівників ТОВ "Авіакомпанія "Азур Ейр Україна" Вікторія Наринська у своїй презентації акцентувала на  роботі профспілок в інших країнах та викликах, які стоять перед ними під час  залучення до профспілок.

 Молоді профспілківці повернулися додому з новими знаннями та ідеями, щоб втілювати їх у життя. 

DSC 2786

 

DSC 2789

DSC 2806

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83