Загальні

Ветерани МВС вимагають перерахунку пенсій ВАЖЛИВО!

Громадська організація «Асоціація ветеранів МВС України» разом із представниками профспілкових об’єднань під стінами Кабінету міністрів провели масштабну акцію протесту. У заході, до якої долучився і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, узяли участь близько тисячі осіб, які з’їхалися до столиці з усіх регіонів країни. Багато хто з них тримав у руках державні та відомчі прапори, а також плакати різноманітного змісту, здебільшого критичного до нинішньої влади спрямування.

На мітингу промовці наголошували, що ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ вкрай занепокоєні ситуацією, яка виникла внаслідок того, що не проведено законного перерахунку пенсій. Зазначалося: «Про правові підстави щодо перерахунку раніше призначених пенсій ми неодноразово повідомляли Кабінет міністрів, але, на жаль, питання досі не вирішено. На всі наші звернення ми лише отримували формальні необгрунтовані відписки».

Михайло Волинець підтримав протестувальників, закликав посилювати боротьбу за відстоювання своїх законних прав, а також розповів про не зовсім райдужні перспективи для нинішніх та майбутніх пенсіонерів у зв’язку з анонсованою урядовцями пенсійною реформою.

Організатори акції підготували низку вимог, адресованих безпосередньо Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, під якими поставили підписи всі її учасники.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83