Загальні

З Днем молоді! ВАЖЛИВО!

Дорогі брати та сестри!

У День молоді дуже доречно згадати слова Елеонори Рузвельт, яка внесла вагомий внесок боротьбу за права людини: «Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своїх мрій».  У це свято варто не тільки радіти молодості, тому, що маємо, а й замислитися над тим, яким буде майбутнє у молодих людей та України загалом.  


 

Сьогодні молоді лідери та активісти незалежних профспілок об’єднані спільною мрією: жити у державі, з високим рівнем економічного розвитку та демократії, громадяни якої забезпечені гідною працю, та загалом  - у світі, де панують рівність, соціальна справедливість й мир. Та на шляху до її здійснення постає чимало проблем. В Україні молодь потерпає від наслідків війни, економічної кризи, безробіття. На жаль, не кожен у нашій державі може отримати справді гідну роботу, якісну освіту та житло,  належно забезпечити свою молоду сім’ю.  

У час, коли перед нами стоїть стільки викликів, ми не повинні зупинятися і, попри все, вірити у красу своїх мрій й активно діяти. Так, як це зробили  молоді гірники, члени НПГУ у Кривому Розі, які протестували, зокрема й під землею, за гідну оплату праці, як тролейбусники КП «Київпастрансу», члени ВПЗУ, які оголосили голодування, вимагаючи гідних умов праці, як залізничники з ВПЗУ, котрі  вийшли на безстроковий протест за підвищення зарплат та покращення стану рухомого складу… Молоді активісти та лідери КПВПУ у різних куточках нашої країни щодня борються за соціальну справедливість та захищають трудові права. 

Юнаки і дівчата по всій Україні нині сумлінно навчаються, трудяться на своїх робочих місцях, роблять наукові відкриття, а  мобілізовані на військову службу повсякчас демонструють приклади мужності та відваги. Усі вони своїм сумлінням, наполегливістю, активністю наближають час здійснення нашої мрії.  Водночас ми хотіли б закликати владу і громадськість допомогти нам, зокрема у вирішенні проблем, які молодим самотужки не подолати. Дуже важливо нині проводити соціально орієнтовані реформи, які допоможуть розвивати економіку й демократію, захищати права й інтереси молодих людей.

Молодим людям ми бажаємо  миру, успіхів у реалізації найсміливіших задумів, віри, надії, любові, впевненості у гідному майбутньому нашої України. 

З солідарністю,

Молодіжний комітет КВПУ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83