Загальні

Із Днем медичного працівника! ВАЖЛИВО!

Шановні колеги!     

Для всіх нас настали нелегкі часи. Замість того, щоб дбати про медика та гідно оплачувати його важку і благородну працю, держава робить з нього хабарника і корупціонера. Міністерством охорони здоров’я керують випадкові люди, які залишаючись глухими до думок медичної спільноти і байдужими до потреб звичайних громадян, прикривають свою  некомпетентність різного роду флешмобами. На таку псевдодіяльність витрачаються мільярди гривень, передбачених на закупівлю ліків. Натомість безліч лікувальних установ опинилися під загрозою закриття, а тисячі медиків очікує звільнення.

Та попри все віримо, що з Божою допомогою настануть часи, коли українським лікарям, фельдшерам та медсестрам не потрібно буде їхати за кордон у пошуках заробітку, адже їм буде добре жити і працювати у своїй рідній країні.

Вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника! Бажаю вам та вашим родинам миру, добробуту, міцного здоров’я і щастя!

Голова Вільної профспілки

медичних працівників України              Олег ПАНАСЕНКО

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83