Загальні

Протестувальники ніч провели у наметах перед офісом «Укрзалізниці» ВАЖЛИВО!

Активісти Вільної профспілки залізничників України продовжують свій протест під центральним офісом ПАТ «Укрзалізниця». Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.


 

Безпосередній учасник протестної акції голова ВПЗУ Володимир Козельський, який минулу ніч разом із колегами провів у наметах перед входом до «Укрзалізниці», розповів, що адміністрація була не зовсім привітною.

«О 22-й годині двері до приміщення зачинили, тому мітингувальники не мали змоги  ні до туалету потрапити, ні бодай зігрітися, - зазначив він. – Та ще й ніч видалася холодною. Тож хлопці обзавелися вже бочкою. Гріються кавою та чаєм. Гарячими напоями поділилися і з поліцією, яка чатує поблизу».

За словами Володимира Козельського, зранку провели інформаційний мітинг. Перехожим розповідали, що змусило залізничників облаштувати під дверима «Укрзалізниці» невеличкий наметовий табір.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83