Загальні

Тривають перемовини щодо Галузевої угоди у вугільній галузі ВАЖЛИВО!

7 червня відбулося чергове засідання робочої комісії з внесення змін та доповнень до Галузевої угоди у вугільній галузі. У ньому брала участь заступниця голови Незалежної профспілки гірників України Наталія Левицька. 


 

«Основне питання, щодо якого сторони намагалися знайти спільне рішення, -  формування розрахунку базового розміру тарифної ставки (мінімального окладу) робітника першого розряду. Профспілкова сторона наполягала, щоб під час його визначення враховувався показник - "прожитковий мінімум для працездатних осіб". Але, на жаль представники сторони роботодавців мають інше бачення щодо цього питання і знайти компромісного рішення поки що не вдається. Тому сторони вирішили взяти тайм-аут, щоб ще раз провести консультації та спробувати знайти порозуміння з даного питання», - розповіла Наталія Левицька.

Нагадаємо, Рада голів Незалежної профспілки гірників України на своєму засіданні постановила відстоювати пропозиції профспілкової сторони щодо п.9.4.1 Галузевої угоди. У разі, якщо знайти компроміс зі стороною роботодавців щодо цього пункту не вдасться, віднести його до протоколу розбіжностей і у подальшому діяти, згідно із чинним законодавством.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83