Загальні

Микола Житник: Людина з інвалідністю тепер зможе обирати санаторно-курортний заклад ВАЖЛИВО!

Правління Фонду соціального страхування України на позачерговому засіданні визначило 1 серпня 2017 року початком виконання Фондом всього обсягу функцій та завдань, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».


 

Складання і затвердження передавальних актів доручено забезпечити головам комісій із реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та їх робочих органів. Також прийнято рішення про зміни у структурі робочих органів Фонду. Відтак кількість робочих органів Фонду збільшено на 19 одиниць - до 372.

Окрім того, схвалено Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання за новим принципом - «гроші ходять за людиною».

«Вважаю, це правильним рішенням, - розповідає член правління Фонду соціального страхування України, голова первинної профспілкової організації НПГУ при Павлоградському міському відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Микола Житник. – Адже людина з інвалідністю тепер матиме можливість самостійно обирати санаторно-курортний заклад за відповідним профілем. Згодом, побувавши там, він даватиме оцінку наданим послугам зокрема та й роботі санаторію загалом. Таким чином можна буде мати чіткішу картину, чого варта кожна установа, з якою співпрацює Фонд».

В ухваленому правлінням документі значиться така норма: «Після самостійного вибору потерпілим санаторно-курортного закладу робочий орган Фонду готує та укладає тристоронній договір, на підставі якого надається належне лікування, а Фонд відшкодовує закладу витрати у визначених межах».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83