Загальні

Невчасно запросили – не дали висловити позицію ВАЖЛИВО!

25 травня о 15.30 у приймальню Конфедерації Вільних профспілок України  доставали офіційний лист на ім’я голови КВПУ та НПГУ  Михайла Волинця, яким запрошували його взяти участь у засіданні Кабінету міністрів України. Але проблема у тому, що сам захід уже  відбувся напередодні – 24 травня. Тож представник неалежних профспілок не зміг висловити позицію сотень тисяч трудівників. З цього приводу Михайло Волинець уже звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, а також проінформував про цей інцидент Глобальну профспілку IndustriALL Global. 


 

Це засідання уряду було важливе для профспілківців, адже  на ньому ухвалили Концепцію реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року. Натомість представників КВПУ не повідомили вчасно про захід, й таким чином позбавили можливості відстоювати свої пропозиції до концепції. До речі, свої зауваження  КВПУ  надіслала ще 15 травня    на адресу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

«Конфедерація Вільних профспілок України, як соціальний партнер Уряду на національному рівні, заявила свій категоричний протест проти такого зухвалого ігнорування позиції незалежних профспілок, – зазначив Михайло Волинець.  – Додам, що затверджена концепція передбачає закриття більше десятка вугільних шахт, й у ній нема жодного слова про створення нових  робочих місць».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83