Загальні

Маємо показати владі, що ми згуртовані, як ніколи, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Під стінами Кабінету міністрів відбувся мітинг, ініційований ветеранами Міністерства внутрішніх справ. Учасники акції протесту висунули урядовцям низку вимог. У своїх виступах вони вказували на те, що пенсія, яку вони отримують, не осучаснювалася з 2007 року.

До акції долучилися і представники Конфедерації вільних профспілок України. Зокрема голова КВПУ Михайло Волинець у своєму виступі окреслив коло проблем, вкрай важливих проблем, що стосуються не тільки ветеранського корпусу МВС, а й інших верств населення. У кількох словах розповів він про ініційовану урядом Володимира Гройсмана пенсійну реформу, яка викликає в суспільстві цілий масив запитань, відповіді на які знайти вельми складно. Не оминув профспілковий лідер і теми проекту Трудового кодексу, що його у народі вже встигли охрестити рабським, і який владоможцям на догоду роботодавців не терпиться узаконити. Згадав Михайло Волинець і те, як свого часу шахтарі-інваліди, втомившись від поневірянь по кабінетах різних установ, самовільно захопили приміщення Міністерства соціальної політики, щоб бодай таким чином звернути увагу високопосадовців на ті проблеми, які не вирішуються упродовж років, а то й десятиліть.

«Маємо показати владі, що ми згуртовані, як ніколи. Тоді їй нікуди буде діватися. А ще має бути чіткий план дій, щоб не піддатися на різного роду провокації», - застеріг у своєму виступі Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83