Загальні

Михайло Волинець виступив у Брюсселі ВАЖЛИВО!

В Україні погіршується законодавство, яке врегульовує трудові взаємовідносини, зростає безробіття та заборгованість із заробітної плати, також ускладнюється боротьба з корупцією, попри те, що влада заявляє про «небачені» успіхи в згаданій царині. 

Про це у Брюсселі на засіданні ­­­­­­­­­­­­­­­­­Платформи громадянського суспільства «Україна – ЄС» заявив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. Він докладно зупинився на тих загрозах, які таять у собі положення проекту Трудового кодексу України, який незабаром має намір розглянути Верховна Рада у другому читанні та в цілому.

Значну частину свого виступу Михайло Волинець присвятив ситуації у Кривому Розі, де трудові колективи трьох найпотужніших підприємств регіону зажадали від власників підвищення заробітної плати до економічно обгрунтованого рівня. Також лідер КВПУ докладно ознайомив зі становищем на Донбасі, зокрема розповів про ймовірність екологічного лиха внаслідок затоплення шахт на окупованих територіях.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83