Загальні

Репрезентативність Конфедерації вільних профспілок України підтверджено ВАЖЛИВО!

Сьогодні сталася довгоочікувана подія - Національна служба посередництва і примирення (НСПП) підтвердила репрезентативність Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) на національному рівні для участі у колективних переговорах з укладення Генеральної угоди і для делегування представників до Національної тристоронньої соціально-економічної ради, органів управління фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та участі міжнародних заходах.

«Під час аналізу структури Конфедерації комісією НСПП встановлено, що до складу КВПУ входить 11 всеукраїнських профспілок (об’єднань), які мають територіальні профоб’єднання у більшості адміністративно-територіальних одиниць України, що свідчить про галузеву та територіальну розгалуженість та відповідає критерію репрезентативності, визначеному ст.6 Закону «Про соціальний діалог в Україні», - зазначається у рішенні НСПП  №021/17-00-П від 18 травня 2017 р. –

Свідоцтво про підтвердження репрезентативності на національному рівні заступнику голови КВПУ Петру Тулею вручив заступник голови НСПП Сергій Гербеда. Відбувалося це в урочистій і водночас невимушеній обстановці. Сергій Гербеда, виконуючи почесну місію, сказав кілька вітальних слів і висловив сподівання, що Конфедерація вільних профспілок України наполегливо відстоюватиме права людей найманої праці та гідно представлятиме інтереси структур, що входять до її складу. Петро Тулей у свою чергу запевнив, що з покладеними завданнями КВПУ впорається належним чином, а також подякував за високу оцінку діяльності Конфедерації вільних профспілок України.

Інформацію щодо підтвердження репрезентативності КВПУ внесено до «Реєстру профспілок, які пройшли оцінку відповідності критеріям відповідності репрезентативності на національному та галузевому рівнях» та розміщено на офіційному веб-сайті Національної служби посередництва і примирення.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83