Загальні

Вільна профспілка "Автомобіліст України" бореться за гідну та чесну працю ВАЖЛИВО!

Сьогодні голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець зустрівся з головою Вільної профспілки "Автомобіліст України" Андрієм Корчинським. Вони обговорили умови праці українських таксистів та дії профспілок з захисту їхніх прав. 


 

Андрій Корчинський нагадав, що 30 квітня Вільна профспілка "Автомобіліст України"  разом з таксистами провели масштабну акцію протесту. У ній взяли участь 800 авто. Протестувальники заблокували Львівську облдержадміністрацію й вимагали від влади  впорядкувати діяльність інфосерверів для таксі, вжити заходи для виведення малого бізнесу з тіні та впорядкувати законодавче регулювання галузі. Під час цієї  акції було затримано голову Вільної профспілки "Автомобіліст України" Андрія Корчинського.

«Вільною профспілкою напрацьовано законопроект, який передбачає зміни до закону "Про автомобільний транспорт" та Податкового кодексу, - розповів він. – Даний законопроект дозволить вивести з тіні 500 тисяч малих підприємців у цій сфері. У вільній профспілці підрахували, що в разі його ухвалення, суттєво поповняться місцеві бюджети, Фонди соціального страхування тощо. Наприклад, це дало б змогу збільшити пенсії українцям в середньому від 30 до 50 грн».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83