Загальні

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля ВАЖЛИВО!

26 квітня  - День пам’яті загиблих у радіаційних аваріях і катастрофах. Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо аварію на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році. Ця катастрофа  -  найбільш масштабне лихо за всю історію ядерної енергетики у світі.


 

У цей день ми хочемо пом’янути безневинних жертв Чорнобильської трагедії, а також тих, хто ціною свого життя рятував нашу землю та цілий світ від  наслідків техногенної катастрофи. Ми ніколи не забудемо подвиг пожежників, військових, водіїв, міліціонерів, шахтарів, лікарів, метробудівців та усіх тих, хто брав участь у ліквідації цієї страшної аварії.

Йдуть роки, десятиліття, але наш біль від трагедії не минає, як і її наслідки. На жаль, завдану здоров’ю мільйонам людей шкоду та природі ще відчуватиме не одне покоління. Чорнобильська трагедія показала, що така масштабна техногенна катастрофа не знає кордонів та є загрозою для всього людства.

 Представники незалежних профспілок із вдячністю згадують подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС, а також дякують тим, хто зараз несе трудову вахту у небезпечних умовах в Чорнобилі задля захисту нашої країни та цілого світу. Водночас доводиться констатувати, що сьогодні  ліквідатори і постраждалі від аварії на ЧАЕС часто живуть не у гідних умовах. Незалежні профспілки закликають владу вжити усіх заходи задля забезпечення   соціального захисту, медичної допомоги цим людям.

У 21 столітті ми повинні зробити все, щоб такої трагедії не повторилося й щоб у всьому світі панував мир!

Голова Конфедерації вільних профспілок України            Михайло Волинець

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83