Загальні

Лідери КВПУ беруть участь у засіданні виконкому ВЕРС ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та його заступниця, віце-президент Пан'європейської регіональної ради Наталія Левицька нині беруть участь у 11-му засіданні виконавчого комітету ВЕРС-МКП та Європейського соціально-економічного комітету, яке відбувається у Брюсселі. 


 

Як напередодні відзначив Михайло Волинець, представники КВПУ планують під час міжнародного заходу  висвітлити питання порушення прав профспілок, тиску на незалежні профспілкові організації та погіршення соціально-економічного становища людей найманої праці у нашій країні.

Голова КВПУ та його заступниця вже зустрілися з заступником генерального секретаря МКП Яапом Вінненом,  який нещодавно відвідав Україну в рамках місії МКП та IndustriALL.

«Під час бесіди ми обговорили економічну ситуацію в Україні, результати візиту міжнародної профспілкової місії та  подальші її дії на міжнародному рівні, - розповів Михайло Волинець. –   Я звернув увагу колег на можливість ухвалення у другому читанні проекту рабського Трудового кодексу.  До речі, найближчим часом Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману буде направлено лист, в якому надаватиметься оцінка соціальному діалогу, а точніше його відсутності в Україні».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83