Загальні

Парламентарям вказали на порушення Регламенту ВР ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок  України Михайло Волинець надіслав листи Голові Верховної Ради Андрію Парубію, голові Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмилі Денісовій та секретареві цього ж комітету Наталії Веселовій. 

У зверненнях вказується на те, що під час останнього засідання комітету, на якому розглядалися  поправки до проекту Трудового кодексу (законопроект № 1658), було грубо порушено Регламент Верховної Ради. Зазначається також, що представникам незалежних профспілок і громадянського суспільства не надали слово. «Тому ми не мали змоги донести інформацію про загрози законопроекту та його негативні наслідки для українських найманих працівників, - акцентується у кореспонденції. - Не було у нас можливості наголосити й на тому, що комітет та розробники проекту не врахували і 39 рекомендацій Міжнародної організації праці».

Пропонується: перш ніж ухвалювати рішення про підтримання проекту ТКУ - вислухати і врахувати думку представників незалежних профспілок та громадянського суспільства, і лише після цього рекомендувати законопроект до другого читання. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83