Загальні

Суд задовольнив скаргу вільної профспілки ВАЖЛИВО!

Скаргу Вільної професійної спілки працівників ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» - задовольнити. Таку ухвалу постановив слідчий суддя Ковпаківського районного суду міста Сум М. Косолап.


 

Суть справи ось у чому. 20 березня цього року доблесні представники адміністрації згаданого підприємства самовільно демонтували замок від вхідних дверей займаного профспілкою приміщення. Голову профспілки Олександра Ткаченка «делікатно» попросили забиратися геть, мотивуючи тим, що профспілку ощасливили іншою «площею». Щоправда, належним чином оформленого розпорядчого акту щодо нового приміщення та ключів від нього Олександру Ткаченку так ніхто й не надав. А вже наступного дня виявилося, що профспілковий офіс опломбовано.

«Я одразу ж викликав наряд поліції, – розповідає Олександр Ткаченко. – Пояснив, що у приміщенні залишилися документація, печатка, оргтехніка профспілки, а також мої особисті речі, зокрема мобільний телефон. Однак правоохоронці лише розвели руками, мовляв, нічого вдіяти не можуть. Тоді я звернувся до начальника Сумського відділу поліції підполковника П.Карабути із заявою про вчинені кримінальні порушення і просив внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та, власне, розпочати розслідування. Проте цього зроблено не було. Натомість матеріали справи передали на розгляд дільничному інспектору поліції, який, як відомо, не наділений повноваженнями вносити до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення».

Те, що справа – кримінальна, сумнівів у Олександра Ткаченка немає. Адже, за його словами, профспілку фактично «виселили» та позбавили її права власності на майно, що залишилось у приміщенні. «А це – ознаки злочинів, передбачених статтями 170-ї «Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій» та 356-ї «Самоправство» Кримінального кодексу України», –зазначає профспілковий лідер.

Відтак не дочекавшись належного реагування у визначений законом термін (не пізніше 24 годин після подання заяви), Олександр Ткаченко звернувся до суду зі скаргою про бездіяльність Сумського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області. Про результат її розгляду ви вже знаєте.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83