Загальні

Залізничники готуються до з’їзду ВАЖЛИВО!

У середу, 12 квітня, у Києві відбулося засідання ради голів Вільної профспілки залізничників України. Присутні на ньому лідери первинних осередків ВПЗУ з усіх куточків України заслухали інформацію голови профспілки Володимира Козельського про результати роботи організації за поточний період та визначили завдання на найближчу перспективу.


 

Як повідомив голова ВПЗУ Володимир Козельський, у зв’язку з тим, що керівництво ПАТ «Укрзалізниця» так і не виконало вимог, висловлених під час минулорічної акції, про підвищення заробітної плати втричі, лідери вільної профспілки вирішили уже в середині травня влаштувати пікетування ПАТ, аби нагадати керівництву про свої вимоги. Залізничники також запланували проведення у 2017 році й інших акції за покращення свого соціально-економічного становища та збільшення винагороди за працю співробітникам залізничного транспорту України.

Не залишаться члени ВПЗУ осторонь і у боротьбі незалежних профспілок проти ухвалення нового Трудового кодексу. Бо, як відзначали лідери первинних осередків ВПЗУ, з документу, підготовленого до другого читання у парламенті, так і не зникли серйозні загрози для найманих працівників. Вони навіть посилилися, бо автори законопроекту так і не дослухалися не тільки до зауважень незалежних профспілок, а й до засторог експертів Міжнародної організації праці. Тому залізничники вирішили посилити роз’яснювальну роботу у трудових колективах ПАТ про загрози, які несе з собою проект Трудового кодексу у його нинішній редакції, а також запланували брати участь в акціях, які влаштовуватиме Конфедерація вільних профспілок України, аби не допустити ухвалення цього документа.

Рада голів ВПЗУ одностайно проголосувала і ще за одне важливе питання – проведення 26 липня ц.р. чергового V з’їзду Вільної профспілки залізничників України. Визначено також квоту представництва та інші організаційні питання, пов’язані із проведенням з’їзду. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83