Загальні

Репрезентативність КМО КВПУ підтверджено ВАЖЛИВО!

Національна служба посередництва і примирення (НСПП) рішенням від 23 березня 2017 року підтвердила репрезентативність Київського міського об’єднання Конфедерації вільних профспілок України.


 

Згідно з Законом України «Про соціальний діалог в Україні», Порядком оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення №73 Комісією відділення НСПП в місті Києві та Київській області було здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Київського міського об’єднання Конфедерації вільних профспілок України.  КМО КВПУ   визнано репрезентативним на територіальному рівні.

Начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області Д.В. Коцупал  вручив голові КМО КВПУ П. П. Тулею  рішення та Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності профспілки на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. На цій урочистій події також були присутні голова КВПУ Михайло Волинець, голова ВПМПУ Олег Панасенко та працівники центрального офісу КВПУ. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83