Загальні

МКП засуджує атаки влади на безробітних у Білорусі ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок засуджує дії білоруської щодо впровадження штрафів для безробітних та затримання учасників протесту проти цих урядових нововведень. Генеральний секретар МКП Шаран Барроу  написала листа президенту Білорусі Александру Лукашенку з цього приводу.


 

Близько 450 тисяч  безробітних отримають штрафи, розміром 200 євро, тільки через те,  , що у них немає роботи. Ця здійснюється згідно з декретом «Про попередження соціального утриманства», введеного урядом Олександра Лукашенка, який перебуває при владі з 1994 року і постійно тисне на незалежний профспілковий рух, а також на політичних опонентів. Декрет також передбачає примус людей до громадських робіт і ув’язнення на 15 діб.

Генеральний секретар МКП Шаран Барроу  заявила: «Обурює, що режим Лукашенка, будучи нездатним створити гідні робочі місця для жителів Білорусі, тепер вводить штрафи для найбідніших і найуразливіших верств населення країни. Дії уряду рівносильні підштовхуванню людей до примусової праці. Ми засуджуємо як цю дику політику, так і репресії проти тих, хто також виступив проти неї. Усі затримані повинні бути негайно звільнені».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83