Загальні

Збільшився розмір страхових виплат потерпілим на виробництві і членам їхніх сімей ВАЖЛИВО!

Кабінет міністрів на засіданні 16 березня ц.р. ухвалив постанову «Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб».


 

Як розповів голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України при Павлоградському міському відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Микола Житник, це було  обіцяно  під час зустрічі профспілківців та громадських організацій регресників  з першою  заступницею  Міністра соціальної політики України Ольгою Крентовською.

«Ми неодноразово наголошували, що необхідно виконувати  ч. 2 ст. 37 Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»,  яким затверджено коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їхніх сімей) із 1 березня 2017-го у розмірі 1,236, - зазначив він. –  Тепер ми слідкуватимемо за тим, як виконуватиметься постанова Кабміну».

Завдяки ухваленню цього документа понад 200 тисячам осіб, потерпілих на виробництві та членам їхніх сімей, буде здійснено перерахунок сум щомісячних страхових виплат.

Середній розмір щомісячної страхової виплати після перерахування збільшиться на 415 грн і складе в середньому 2172 грн.

Постановою Кабміну також збільшено з 82,52 до 83,84% частку єдиного соціального внеску, який спрямовується  на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83