Загальні

Звільнили профлідера через активну діяльність ВАЖЛИВО!

Керівника первинної профспілки працівників ПАТ «РівнеАзот» - «Хімік Рівнещини», яка входить до Конфедерації вільних профспілок України,  Георгія Козлюка звільнили з роботи. Він пропрацював на підприємстві 15 років.


 

Офіційна причина звільнення – порушення трудової дисципліни. Як прокоментував Георгій Козлюк,  сталося це через його активну  позицію та профспілкову діяльність. Профлідер піднімав питання заборгованості з зарплат, яка за січень склала більше 10 млн грн, та вимагав їх виплати трудівникам.  

 «Я залишаюся головою профспілкової організації на підприємстві, – зазначив Георгій Козлюк. – На жаль, довгий час не вирішується питання виплати заборгованих коштів працівникам ПАТ «РівнеАзот». З цього приводу упродовж року, як голова незалежної профспілки, неодноразово писав заяви у прокуратуру і в управління охорони праці. Та це не дало ніяких результатів. Зараз все буде залежатиме не від мене, а від решти осіб, які продовжують працювати на підприємстві».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83