Загальні

Наступне засідання у справі щодо Списків №1 та №2 відбудеться 22 березня ВАЖЛИВО!

Розгляд адміністративної справи №826/16780/16 за позовом Конфедерації вільних профспілок України до Кабінету міністрів України щодо оскарження Постанови №461, якою було скорочено перелік професій, яким надається право на пільгову пенсію,  знову перенесено. Сьогодні Окружний адміністративний суд м. Києва ухвалив рішення, що наступне засідання відбудеться у середу, 22  березня. Цього разу перенесення розгляду справи відбулося через появу ще одного позову щодо Списків №1 та №2.  


 

Сьогодні зранку лідери, активісти, юристи Конфедерації вільних профспілок України та її членських організацій з різних регіонів  приїхали до Окружного адміністративного суду м. Києва, де мало відбутися судове засідання. Їм довелося чекати своєї черги більше години. Увесь цей час профспілківців підтримував народний депутат Олег Мусій. Саме засідання було недовгим: суд вирішив перенести розгляд справи на 22 березня.

«Продовжується затягування процесу за нашою позовною заявою, - констатував голова КВПУ Михайло Волинець. – Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою позбавив права на пільгову пенсію 700 тисяч трудівників, що працювали у важких та шкідливих для здоров’я умовах. За цими цифрами – людські долі. Третя спроба вирішити це питання у суді завершилася черговим перенесенням розгляду. Ми розуміємо, що непросто судитися з Кабміном та Міністерством соціальної політики. Але обурює те, що деякі представники інших профспілок створюють нам перешкоди у намаганні встановити справедливість. Так, нам доведеться набратися терпіння, але, звісно, ми не зупинимося й боротимемося далі за права трудівників». 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83