Загальні

Рада у червні може ухвалити новий Трудовий кодекс ВАЖЛИВО!

Верховна Рада може ухвалити новий Трудовий кодекс у другому читанні та в цілому у червні цього року. Про це народний депутат України, голова комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова повідомила в ексклюзивному коментарі УНН.


 

“Зараз ми проводимо консультації щодо поправок, яких надано 1879, і 14 березня ми проводимо переговори, остаточні, зі співголовами робочої групи, 15-го розглядаємо на засіданні комітету, а в червні будемо виносити в зал для голосування в другому читанні і в цілому”, — сказала Л.Денісова.

На питання, чи підтримає парламент цей закон, Л.Денісова відповіла: “Я думаю, що так”. За її словами, це буде дуже важливе рішення парламенту.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що новий варіант меморандуму з Міжнародним валютним фондом передбачає ухвалення пенсійної реформи і початок роботи пенсійних змін з 1 січня 2018 року.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83