Загальні

Навчання молодих лідерів: Як захищати права та зберігати робочі місця ВАЖЛИВО!

27-28 лютого у Києві відбувся семінар «Дії профспілок щодо захисту прав працівників та збереження робочих місць», який Конфедерація вільних профспілок України організувала за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні. Участь у профспілковому навчанні взяли молоді лідери та активісти з різних галузей та регіонів нашої країни. 


 

У роботі семінару взяли участь голова КВПУ Михайло Волинець, його заступники Петро Тулей та Наталія Левицька, голова МК КВПУ Олеся Брязгунова. Вони спілкувалися з молоддю та ділилися досвідом.

«Незалежним профспілкам нелегко захищати права трудівників, – констатував Михайло Волинець. – Ми живемо в країні, де йде війна, де триває складний процес становлення демократії. Зараз відбуваються реформи та ухвалюються закони. Проте, на жаль, інновації не завжди йдуть на користь простих громадян. Ми бачимо, як законодавчі ініціативи погіршують становище трудівників та профспілок. У період  змін нам треба бути особливо сильними і згуртованим. Я вірю, що наша активна молодь у таких непростих умовах здатна діяти ефективно й не тільки захищати трудові права, а розбудовувати нашу державу».

Профспілкове навчання КВПУ

Учасники семінару мали змогу заслухати інтерактивну презентацію юриста Гліба Колесова  «Трудове законодавство: тенденції та можливості для профспілок». Із заступником голови КВПУ Петро Тулеєм та головою  ППО ВПС «Захист справедливості» Ізмаїльського торгового порту Сергієм Стинкою вони обговорили шляхи залучення трудівників до профспілкового руху та захисту їхніх прав. Під час навчання піднімалася й тема антикорупційної діяльності профспілок. Так, представники Вільної профспілки студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка поділилися досвідом викриття зловживань під час закупівель у їхньому  виші.

Профспілкове навчання КВПУ

Під час семінару профспілківці також аналізували економічні виклики, які стоять перед трудівниками в Україні та світі, шукали шляхи забезпечення соціальної справедливості, визначали можливості профспілок та напрацьовували плани практичних дій. Крім того, вони мали змогу ознайомитися із можливостями навчання в рамках масового онлайн-курсу «Права трудівників в умовах глобальної економіки». Тож профспілківці повернулися додому зі знаннями, які допоможуть їм продовжити навчання онлайн. 

 Профспілкове навчання КВПУ

Профспілкове навчання КВПУ

Профспілкове навчання КВПУ

Профспілкове навчання КВПУ

Профспілкове навчання КВПУ

Профспілкове навчання КВПУ

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83