Загальні

Омбудсмен, громадські організації та профспілки разом борються проти корупції ВАЖЛИВО!

23 лютого Уповноважений Верховної Ради з прав людини та ГО «Трудові ініціативи» провели зустріч з приводу співробітництва в рамках кампанії «Солідарність проти корупції». Участь у заході взяли представники Конфедерації вільних профспілок України.


 

Метою кампанії «Солідарність проти корупції» є поєднання зусиль офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, ГО «Трудових ініціатив», Центру Солідарності Американської федерації праці-Конгресу виробничих профспілок (АФП-КВП) та українських профспілкових організацій. У її рамках також відбувається поширення інформації про важливість свободи асоціацій та профспілкової активності, про досвід антикорупційної діяльності членів профспілок, громадянського суспільства та простих громадян.

На зустрічі учасники представили плани своїх дій на 2017 рік. У свої роботі вони  продемонстрували широкий та всебічний підхід до боротьби з корупцією, яка включає в себе захист викривачів корупційних правопорушень:  робітників, громадських активістів, небайдужих громадян. Представники організацій, залучених до кампанії, також наголосили на важливості захисту основних трудових прав та прав людини, в тому числі права на асоціацію та на страйк.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83