Загальні

Міністр пообіцяв, що лисичанцям надійдуть кошти ВАЖЛИВО!

Державному підприємству «Лисичанськвугілля» (Луганська обл.) найближчим часом буде виділено кошти для погашення заборгованості перед шахтарями. Про це під час нетривалої розмови перед засіданням уряду голові МО НПГУ м. Лисичанська Едуарду Всеволодському повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик. Щоправда, про яку саме суму йдеться, високопосадовець не уточнив.

«Про зустріч із міністром домовився по телефону, - розповів Едуард Всеволодський. – Він мені призначив час і дату. Розмова тривала хвилин п’ять-десять, не більше. Ігор Степанович поспішав на засідання Кабінету міністрів. Запевнив, що про заборгованість із заробітної плати на ДП «Лисичанськвугілля» знає. Пообіцяв, що за кілька днів кошти перерахують. Ось тільки не сказав, скільки саме».

Профспілковий лідер нагадав, що загалом борг становить 70 мільйонів гривень. «Із шахтарями повністю не розрахувалися ще за минулий рік – винні за півтора місяця, - зауважив він. – А за січень 2017-го виплатили тільки десять відсотків. Тож фактично гірники три з половиною місяці працюють без зарплати. Хочеться вірити, що міністр дотримає слова, і лисичанські шахтарі до 1 березня вже будуть із грошима».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83