Загальні

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні ВАЖЛИВО!

Сьогодні лідери та активісти КВПУ, як і багато громадян, вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні на Майдані. 


 

«У цей день ми мовчки пом’янули загиблих. У той же час ми пам’ятаємо, що нам кожен день потрібно боротися та будувати ту країну, за яку вони полягли», - зазначив голова КВПУ Михайло Волинець.

Минає три роки від трагічних подій під час Революції гідності, які кардинально змінили її хід. Нагадаємо, що це був найдраматичніший етап протистоянь, у ході яких, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, загинули 82 людини (71 демонстрант і 11 правоохорон ців), постраждали – 622 особи. 18 лютого 2014 року протестувальники рушили «Мирним наступом» для підтримки голосування у Верховній Раді за повернення Конституції 2004 року. Біля стін парламенту на них чекали силовики разом із «тітушками». Акція переросла в масові зіткнення. Міліція застосувала зброю. Почався штурм барикад. Вогонь у Будинку профспілок, де були кухня і польовий шпиталь, забрав життя багатьох людей. Того ж дня нібито у зв’язку з можливими терактами перестав працювати метрополітен. У ніч на 19 лютого було скоєно кілька убивств активістів. Кульмінацією протистояння став розстріл демонстрантів на вулиці Інститутській 20 лютого. Цей день увійшов в історію як розстріл Небесної сотні. 

Майдан Вшанування Героїв Небесньої Сотеі

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83