Загальні

ВППУ розпочала збір підписів під зверненням до ЄС ВАЖЛИВО!

Правоохоронні органи не реагують на численні факти порушень прав підприємців на ринках різних міст України. Крім того їхні представники  вчиняють протиправні дії щодо громадян, які борються за встановлення справедливості. Про це заявили представники Вільної профспілки підприємців України  (ВППУ) та правозахисники на сьогоднішній прес-конференції  «Терор поліції та прокуратури проти діячів профспілок».


 

За словами голови ВППУ Валентини Коробки, поліція нічого не зробила, щоб зупинити вчинення злочинів у місті Києві на ринках: "Харківському", «Юності», «Лісовий», біля метро Політехнічний інститут.

«Сьогодні ми бачимо, як безкарно знищується власність  підприємців вартістю мільйони гривень, - зазначила вона. – Водночас знищуються й робочі місця, зокрема у  Києві -  вже більше ніж 3800.  Ніхто відповідальності за це не взяв. Ходіння і поневіряння по правоохоронних органах досі не дає результатів. На ринку «Лісовий» узагалі сталася трагедія – згоріла жінка. Досі ми не знаємо результату розслідування».

Валентина  Коробка також повідомила, що перед прес-конференцією профспілківці та підприємці разом із журналістами, помічниками народних депутатів намагалися потрапити на особистий прийом до першого  заступника  прокурора міста Києва Павла Кононенка. Але їм не вдалося це зробити. Профлідерка нагадала, що так само не вдалося потрапити на аудієнцію до Гепрокурора Юрія Луценка.

У свою чергу голова ППО ВППУ ринку «Нове Торпедо» Оксана Козлова  розповіла  про відчайдушну боротьбу підприємців Львова та їхні поневіряння у поліції й прокуратурі. Крім того, за її словами, правоохоронці не допомагають профспілківцям й деякі взагалі заводять на активістів безпідставні кримінальні справи.  

«Я з чоловіком стали підприємцями і хотіли  працювати у правовому полі, та коли побачили зловживання, вирішили створити незалежну профспілку,  – розповіла Оксана Козлова. – Ми почали цікавитися документами, аналізувати ситуацію не тільки на нашому ринку, а й на інших. І дізналися цікаві речі.   Наприклад,  адміністрація «Привокзального»  збирала з підприємців гроші  й  орієнтовно отримувала готівкою 5 млн грн., а сплачувала місту всього 6500 грн. Про такі зловживання я мала доповідати на сесії Львівської міськради. Проте мені не дали цього зробити: зчинили бійку і я потрапила до лікарні. Потім дізналася, що на мене завели справу за  нанесення легких тілесних ушкоджень директору, яка, насправді, мене била і пошкодила собі палець».

 Представники ВППУ з різних областей зіштовхуються з подібним свавіллям, й не мають наміру припиняти свою боротьбу. Валентина Коробка повідомила, що профоб’єднання має намір звернутися з приводу проблем підприємців до представництва Європейського Союзу в Україні.  Профспілка також розпочала  збір підписів до нього. За словами очільниці ВППУ, підприємці сподіваються, що представники ЄС допоможуть встановити справедливість.   

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83