Загальні

КАМПАНІЯ СОЛІДАРНОСТІ: Підтримайте первинку ВПЗУ Куренівського тролейбусного депо ВАЖЛИВО!

Первинні осередки Вільної профспілки залізничників України, які нині діють у різних підрозділах КП «Київпастранс», були створені після Євромайдану та Революції гідності 2014 року. Зокрема, в автобусних і тролейбусних парках столиці. 


 

На початку цього року первинний осередок ВПЗУ з’явився і в Куренівському тролейбусному депо. Однак керівник підприємства Руслан Карабчук досі відмовляється навіть визнати первинну профспілкову організацію, а не те що співпрацювати з нею. Натомість адміністрація депо вчиняє дискримінаційні заходи до працівників, які стали членами ВПЗУ, змушуючи окремих водіїв (уже кілька десятків) писати заяви про вихід із профспілки. Керівницво підприємства розпочало кампанію переслідування лідерів і активістів первинки ВПЗУ у Куренівському тролейбусному депо. Так, 17 листопада водія Андрія Трояна, який оприлюднив факт виїзду на лінію одного зі столичних тролейбусів із «лисою» гумою,  було незаконно виселено із кімнати відпочинку депо. Ці протиправні дії до працівника вчинили ще й за те, що він є членом Вільної профспілки залізничників України, а також не мириться із різного роду порушеннями з боку адміністрації.

Вільна профспілка залізничників України у зв’язку з тиском на її первинний осередок кілька разів зверталася до адміністрації підприємства та київської міської влади, якій належить це підприємство, але позитивного результату не добилася. У профспілківців не залишається іншого виходу, як розпочати протестну кампанію проти керівництва депо. У зв’язку з цим Вільна профспілка залізничників України звернулася до профспілківців із закликом розпочати кампанію солідарності із профспілковою організацією ВПЗУ Куренівського тролейбусного депо КП «Київпастранс» і направити листи на підтримку її законних вимог  Київському міському голові Володимиру Кличку. 

 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83