Загальні

Обговорили питання захисту прав медіа-працівників ВАЖЛИВО!

Сьогодні в офісі Конфедерації вільних профспілок України відбулася робоча зустріч з питань захисту прав працівників галузі мас-медіа. У ній взяли участь голова КВПУ Михайло Волинець, його заступник Ігор Княжанський, голова  Незалежної медіа-профспілки України Ігор Чайка та  його перший заступник Олександр Тарасов. 


 

Профспілкові лідери обговорили ситуацію з дотримання свободи слова та захисту прав працівників мас-медіа, а також проблеми роздержавлення засобів масової інформації.  Зокрема, очільник НМПУ Ігор Чайка розповів про складну ситуацію, що склалася у зв’язку з роздержавленням ківерцівської газети  «Вільним шляхом».  19 вересня її працівники виходять на безстроковий страйк.

У свою чергу Михайло Волинець запевнив, що члени різних профспілкових організацій КВПУ готові підтримати журналістів у їхній боротьбі.

«Наші лікарі, шахтарі, медики, освітяни, авіатори, металурги, як   читачі, глядачі та слухачі, зацікавлені в існуванні незалежних медіа, - зазначив голова КВПУ. – Також ми, профспілківці, вдячні усім журналістам, які висвітлюють підняті незалежними профспілками проблеми, наші акції протесту, та інформують громадян про їхні трудові права. Тому ми готові проявляти солідарність з медійниками». 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83