Загальні

Шахтарі-інваліди голодують на 5-му поверсі Мінсоцполітики (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Як уже повідомлялося, сьогодні зранку близько сотні інвалідів праці з різних регіонів України розпочали протест під стінами Міністерства соціальної політики у Києві. Але голос пікетувальників так і не був почутий, тому вони вимушено продовжили свій протест на п’ятому поверсі будівлі.


 

Це вже другий протест інвалідів праці у столиці – попередню акцію вони проводили 27-28 квітня. У Мінсоцполітики їм тоді пообіцяли виконати висунуті вимоги, але насправді відбулися відписками. Тому інваліди праці змушені були знову приїхати до столиці й знову вимагати осучаснення пенсій, ухвалення законопроекту №4015 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щодо перерахунку сум щомісячних страхових виплат) та проведення їхнього перерахування.

Як розповів голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) при Павлоградському міському відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Микола Житник, сьогодні до голосу протестувальників знову ніхто не дослухався, а їхні вимоги ігнорують, тому люди були змушені вдатися до радикальніших форм протесту.

«Після обіду ми зрозуміли, що нам нічого не залишається, як продовжити свій пікет на п’ятому поверсі Мінсоцполітики, – зазначив Микола Житник. – Ми заблокували кабінети керівництва, шахтарі-інваліди лягли на підлогу й оголосили голодування. Наразі ми бачимо, що урядовці починають вести з нами діалог».

Станом на 17.00 шахтарі-інваліди продовжували своє голодування. 

Станом на 18.30 ситуація не змінилася. Люди налаштовані голодувати біля кабінетів керівництва Мінсоцполітики поки їхні вимоги не будуть виконані. Як повідомив Микола Житник, шахтарі-інваліди збираються ночувати у міністерстві. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83