Загальні

Михайло Волинець виступив у Брюсселі ВАЖЛИВО!

В Україні погіршується законодавство, яке врегульовує трудові взаємовідносини, зростає безробіття та заборгованість із заробітної плати, також ускладнюється боротьба з корупцією, попри те, що влада заявляє про «небачені» успіхи в згаданій царині. 

Детальніше ...

Репрезентативність Конфедерації вільних профспілок України підтверджено ВАЖЛИВО!

Сьогодні сталася довгоочікувана подія - Національна служба посередництва і примирення (НСПП) підтвердила репрезентативність Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) на національному рівні для участі у колективних переговорах з укладення Генеральної угоди і для делегування представників до Національної тристоронньої соціально-економічної ради, органів управління фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та участі міжнародних заходах.

Детальніше ...

На засіданні СПО об’єднань профспілок «планових» і «позапланових» питань не бракувало ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Спільного представницького  органу (СПО) репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Було розглянуто низку «планових» і «позапланових» питань. Якраз останні й викликали серед присутніх найбільше дискусій, причому вельми гострих і безкомпромісних.


 

Детальніше ...

ВПЗУ підтвердила свою репрезентативність ВАЖЛИВО!

Національна служба посередництва і примирення (НСПП)  підтвердила репрезентативність Вільної профспілки залізничників України (ВПЗУ) на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.


 

Детальніше ...

Врятувати авіаційну галузь України ВАЖЛИВО!

Чому прибуткове й відоме у всьому світі авіапідприємство ДП «Антонов» занепадає? Чому останнім часом там не продано жодного літака та не укладено жодного контракту? На ці та інші запитання шукали відповіді учасники онлайн-конференції «Хто підрізає крила авіаційній галузі України та чого очікувати від акціонування ДП «Антонов»?».

Детальніше ...

14 травня - День матері ВАЖЛИВО!

 В Україні офіційно День матері почали святкувати з 2000 року, у другу неді- лю травня. Але ідея виникла набагато раніше. У 1928-му Союз українок Канади вирішив ушановувати найрідніших людей. Уже наступного року дійство відбулося у Львові, ініціатором стала редактор тижневика «Жіноча доля» Олена Кисилевська. Тоді ж «Союз українок» посприяв поширенню свята по всій Західній Україні. З приходом радянської влади День матері не святкували упродовж майже п’ятдесяти років. Коли нарешті здобули незалежність, то свято повернули українцям. Ми вбачаємо у матері берегиню культурних цінностей, традицій, звичаїв, які вона передає своїм дітям. У материнських руках – продовження роду та виховання достойних членів суспільства. Цікаво, що День матері відзначається не тільки на державному рівні, а й на релігійному. Напевно, травень не випадково обрали для цього свята. Адже саме цього місяця вшановуємо Пречисту Діву Марію, до якої завжди зверталися по допомогу та заступництво. День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим найріднішим за усе те добре, що вони для нас зробили, за їхню самопожертву і любов.

Тож не забудьмо привітати 14 травня своїх матусь. Щастя, здоров’я, добробуту та любові усім вам, дорогі матері!

Детальніше ...

КВПУ долучилася до створення платформи «За право на страйк» (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Громадська організація «Трудовi ініціативи» спільно з офісом Уповноваженого Верховноï Ради з прав людини ініціювали створення платформи «За право на страйк». Сьогодні за участю представників профспілок та неурядових організацій відбулося  підписання відповідного меморандуму. Долучилася до платформи й Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ).  Під час заходу представники громадських організацій, офісу Омбудсмена, профспілківці та активісти обговорили, як в Україні на практиці можна реалізовувати право на страйк  та які перепони потрібно для цього долати.  


 

Детальніше ...

Гірники ПАТ «Євраз Суха Балка» відмовляються підніматися з шахт ВАЖЛИВО!

Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


 

Детальніше ...

ВПОНУ: Змінювати систему освіти треба з розумом, а не поспіхом ВАЖЛИВО!

У вітчизняній системі освіти відбуваються зміни, та чи всі вони будуть ефективними? Це питання ставлять перед собою як педагоги, так і батьки учнів та студенти. Загалом від того, чи буде ефективною реформа освіти залежить й майбутнє країни. Вільна профспілка освіти та науки України сьогодні стоїть на сторожі проведення реформ у галузі. Про проблеми реформування представники ВПОНУ та незалежні експерти говорили на нещодавній прес-конференції «Стан освіти – реальність та перспективи. Підсумки навчального року 2016-2017».


 

Детальніше ...

На ще одній шахті Кривого Рогу гірники протестували під землею ВАЖЛИВО!

Сьогодні на шахті «Артема-1» ПАТ «АрселорМіттал-Кривий Ріг» 10 гірників відмовилися підніматися на поверхню після нічної зміни. Лише після переговорів представників робітників з дирекцією люди піднялися на поверхню. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83