Загальні

Обговорили виконання Угоди про створення зони вільної торгівлі між Канадою та Україною ВАЖЛИВО!

У рамках виконання Угоди про створення зони вільної торгівлі між Канадою та Україною у нашій країні з робочим візитом перебуває група експертів канадського уряду. Сьогодні відбулася зустріч за участі директора урядового Департаменту зайнятості та соціального розвитку Девіда Мерсьє і старшого аналітика  з політичних питань цієї структури Дженніфер МакКрі-Ложі, Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні Сергія Савчука,  національного координатора проекту МОП «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості» Ірини Пекшевої з представниками всеукраїнських профспілок. Зі сторони Конфедерації вільних профспілок України були присутні її голова Михайло Волинець, міжнародний секретар КВПУ Олеся Брязгунова та технічний інспектор Незалежної профспілки гірників України Сергій Сименко.  


 

Детальніше ...

Проекти документів потребують доопрацювання ВАЖЛИВО!

Незалежна профспілка гірників України розглянула надіслані проекти наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості «Про утворення державного підприємства «Національна вугільна компанія» та Статуту ДП «Національна вугільна компанія».

Детальніше ...

Для поліпшення стану безпеки та гігієни праці ВАЖЛИВО!

У рамках проекту МОП  «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України» за фінансової підтримки уряду Канади в селищі Литовеж Волинської області проходить тренінг «Основи безпеки у шахтах». Конфедерацію вільних профспілок України на ньому представляє головний технічний інспектор НПГУ Сергій Сименко.

Детальніше ...

СПО профспілок: про бюджетників і тарифи «Укрпошти» ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, на якому розглянуто низку важливих питань. Чи не найбільше уваги було приділено обговоренню процесу колективних переговорів з укладання Генеральної угоди на новий строк. З’ясувалося, що положення Генугоди в частині оплати праці не поширюються на працівників бюджетної сфери. На цьому наполягає урядова сторона. Та й загалом із бюджетниками вона воліє вести не переговори, а лише консультації.

Детальніше ...

Заборгованість із зарплати на державних шахтах зростає ВАЖЛИВО!

За даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості, станом на 8 березня цього року заборгованість із виплати заробітної плати гірникам державних вугледобувних підприємств становить 331,87 млн грн. При цьому варто зазначити, що тут не враховано невиплаченої заробітної плати за лютий ц. р., а це ще майже 500 млн грн. Тобто загальний борг перед гірниками знову наближається до 1 млрд грн.  

Детальніше ...

Для чого в Києві ліквідовують ліжко-місця? ВАЖЛИВО!

Департамент охорони здоров’я Київської міської держадміністрації видав наказ «Про скорочення ліжкового фонду та штатних посад закладів охорони здоров’я». Як пояснюється у преамбулі, циркуляр видано «з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, ліжкового фонду, штатних посад закладів охорони здоров’я». Цікаво інше. Із документа випливає, що його ініціаторами є керівники медичних установ, котрі за покликом серця дружно взялися за написання ледь не під копірку листів, у яких слізно просили згаданий департамент скоротити і ліжка, і штатні посади… Чи багато знайдеться людей, які щиро повірять в усю цю канцелярську придибенцію? Навряд чи. Ось і учасники прес-конференції із промовистою назвою: «Ліквідація ліжко-місць у Києві. Як наслідки медреформи вдарять по лікарях і пацієнтах?» досить скептично поставилися до сумнівних потуг столичних чиновників зі сфери охорони здоров’я «оптимізувати» витрати на галузь.

Детальніше ...

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ! ВАЖЛИВО!

Дорогі жінки!

Щиро вітаю вас із чудовим святом – Міжнародним жіночим днем! Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості і вірою у краще майбутнє! Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

На жаль, реальне становище жінки в суспільстві не завжди відповідає її справжній ролі та значимості. Ганебним явищем є те, що рівень безробіття серед жіноцтва є значно вищим, ніж у чоловіків. Також загальновідомим фактом є те, що заробітні плати представниць прекрасної частини людства здебільшого поступаються тим, які отримують чоловіки. Сподіваюся, що з часом подібні прояви несправедливості буде викорінено раз і назавжди.

Бажаю міцного здоров’я, нев’янучої молодості і духовної гармонії! Нехай у ваших ніжних серцях завжди квітує весна, а у затишних оселях панують лад, тепло і злагода. Щастя, радості й любові!

Голова Конфедерації вільних профспілок України   Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Детальніше ...

НПГУ просить підтримати законопроект про внесення змін до Земельного кодексу України ВАЖЛИВО!

«Україна має дефіцит енергоносіїв власного виробництва, витрати на теплоенергію в бюджеті держави і кожної сім’ї з кожним роком зростають. Одним з видів альтернативного палива є торф.  Видобуток торфу в Україні за останні 20 років знизився в 30 разів, закрилося понад 40 торфовидобувних підприємств», - йдеться у зверненні Незалежної профспілки гірників України, адресованому керівникам усіх фракцій та депутатських груп у Верховній Раді.

Детальніше ...

Гірники вимагають звільнення міністра енергетики та вугільної промисловості ВАЖЛИВО!

28 лютого – 1 березня 2018 року відбулася Рада голів Незалежної профспілки гірників України, в роботі якої взяли участь представники з усіх вугледобувних регіонів країни. Профспілківці  звернулися до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Голови Верховної ради України Андрія Парубія  з низкою вимог, зокрема - звільнити з посади міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.  Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення:      


 

Детальніше ...

Комітет з питань захисту прав жінок та гендерної рівності КВПУ: денонсація Конвенції МОП № 45 – не на часі ВАЖЛИВО!

До нас надходить інформація, що  в Україні хочуть  підняти питання денонсації Конвенції МОП № 45 про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду. Україна її ратифікувала ще у 1961 році. Згідно з цією конвенцією праця жінок будь-якого віку не може бути використана на підземних роботах у шахтах. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83