Загальні

НПГУ закликає підтримати законопроект Михайла Бондаря ВАЖЛИВО!

У Верховній Раді 17 травня зареєстровано законопроект №10307 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» щодо збільшення видатків за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі». За словами його автора народного депутата Михайла Бондаря, документом зокрема передбачено забезпечення належної державної фінансової підтримки вугледобувних підприємств, які нині перебувають у кризовому стані. Зазначене планується втілити у життя шляхом збільшення видатків Державного бюджету України на 2019 рік за бюджетною програмою (КПКВК) 1101590 «Реструктуризація вугільної галузі» на 5 337 000 грн, що, в свою чергу, дасть змогу здійснити необхідні технічні заходи з оновлення шахтного фонду, сплатити витрати за спожиту електричну енергію та своєчасно і в повному обсязі виплачувати заробітну плату шахтарям з погашенням наявної заборгованості.

Детальніше ...

Гендерно обумовлена дискримінація становить серйозну загрозу ВАЖЛИВО!

Проблеми ґендерного насильства та процес встановлення стандартів у боротьбі з насильством та домаганнями у сфері праці в Україні обговорили сьогодні в Києві під час проведення круглого столу.

Детальніше ...

Звернення Ради КВПУ до Президента України Володимира Зеленського ВАЖЛИВО!

Як повідомлялося, на черговому засіданні Ради Конфедерації вільних профспілок України, що відбулося 16 травня, було ухвалено звернення до новообраного глави держави. Пропонуємо ознайомитися з його текстом.

Детальніше ...

Шахтарі-регресники протестують у Києві ВАЖЛИВО!

Сьогодні вранці шахтарі-регресники, члени НПГУ, які прибули вчора до Києва на мирну акцію протесту, вирушили під стіни Верховної Ради = з надією розповісти народним обранцям про наболіле. До них вийшов депутат-мажоритарник Артур Мартовицький і повідомив про розмову з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, під час якої керманич уряду сказав, що йому відомо про напружену ситуацію і запевнив, що найближчим часом ці питання будуть розглянуті.

Нагадаємо, шахтарі-регресники, члени НПГУ з усіх областей України приїхали до столиці оголосити свої вимоги урядовцям, зокрема: переглянути бюджет Фонду соціального страхування України на 2019 рік. Також шахтарі-пенсіонери вимагають відставки віце-прем’єр-міністра Павла Розенка та першого заступника міністра соціальної політики Ольги Крентовської, які, на їх думку, причетні до ганебної ситуації щодо позбавлення законних пільг колишніх шахтарів.

Учора відбулася зустріч з міністром соціальної політики Андрієм Ревою. Під час переговорів протестувальники також повідомили керманича профільного міністерства, що зараз існує суттєве відставання з виплати лікарняних листів, іноді цей процес триває 45 днів, адже у Фонді соцстраху банально немає грошей, відтак ніхто не знає за рахунок яких коштів мають жити травмовані на підприємстві працівники

Детальніше ...

Віктора Трифонова госпіталізовано ВАЖЛИВО!

Сьогодні до одного із відділень столичного Інституту нейрохірургії імені Академіка А.П. Ромоданова госпіталізовано голову Місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міст Селидового і Новогродівки Донецької області Віктора Трифонова. Йому доведеться пройти курс реабілітації через захворювання, які виникли через неодноразові голодування на знак протесту проти невиплати заробітної плати гірникам.

Детальніше ...

Рада КВПУ: відверто про злободенне ВАЖЛИВО!

На черговому засіданні Ради Конфедерації вільних профспілок України, що відбулося сьогодні, було розглянуто низку важливих питань. Прикметним було те, що участь у заході узяли поважні іноземні гості: директор Бюро МОП з питань діяльності трудящих Марія Хелена Андре, головний спеціаліст з питань діяльності трудящих офісу МОП у Будапешті Магнус Берг. А з вітальним словом до присутніх звернулася народний депутат Надія Савченко. Вона побажала, щоб незалежний профспілковий рух набирав усе впевненішого поступу, і пообіцяла, що як парламентарій докладатиме усіх зусиль, щоб в Україні не було таких ганебних явищ, як заборгованість із зарплати.

Детальніше ...

Гірники Львівщини: «Чому не виплачують зарплату та не відвантажують вугілля?» ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку майже півтисячі працівників ДП «Львіввугілля», які прибули до Києва на автобусах, пікетували Міністерство енергетики та вугільної промисловості. Разом із ними до столиці завітали і депутати чотирьох фракцій Червоноградської міської ради. Вдатися до акції протесту гірників Прибужжя змусила заборгованість із заробітної плати та припинення відвантаження вугілля. На численні листи і звернення до профільного міністерства та Кабміну трудовий колектив жодної відповіді не отримав.

Детальніше ...

Чим загрожує українцям нова Генеральна угода? ВАЖЛИВО!

На завтра, 14 травня, заплановано підписання нової Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, яка згідно із Законом України «Про колективні договори і угоди», укладається на тристоронній основі між організаціями профспілок, роботодавців та органами виконавчої влади. Саме цій темі було присвячено прес-конференцію «Нова Генеральна угода – консервація бідності в Україні?», у якій узяли участь очільник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, заступник голови КВПУ Петро Тулей та керманич Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко.

Детальніше ...

Онлайн- трансляція прес-конференція «Нова Генеральна угода – консервація бідності в Україні?» (ДИВИТИСЯ) ВАЖЛИВО!

Прес-конференція на тему:  «Нова Генеральна угода – консервація бідності в Україні?».


 

Учасники:

Михайло ВОЛИНЕЦЬ,  голова Конфедерації вільних профспілок України;

Петро ТУЛЕЙ, заступник голови Конфедерації вільних профспілок України;

Олег ПАНАСЕНКО, голова Вільної профспілки медичних працівників України.

Проведення прес-конференції обумовлено тим, що на 14 травня цього року старою владою заплановане підписання нової Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, яка згідно із Законом України «Про колективні договори і угоди», укладається на тристоронній основі між організаціями профспілок, роботодавців та органами виконавчої влади.

Нинішня нова Генеральна угода мала б виконати лише одне, але досить важливе завдання: повернути праці в Україні – гідність. На жаль, представники вітчизняних уряду й бізнесу просто не бажають дати відповідь на запитання, як зробити так, щоб українці не залишали сім’ї й не їхали на заробітки в інші країни і не залишалися жебраками у своїй державі.  Це зроблять учасники прес-конференції.

 

Детальніше ...

КВПУ вітає «Солідарумас» з ювілеєм ВАЖЛИВО!

Литовський національний профцентр «Солідарумас» відзначає своє 30-річчя. Він був створений у 1989 році як частина «Союдіса», руху за відродження Литви. Після реалізації своєї політичної мети, й відновивши незалежність своєї держави, на 2-му з'їзді, що відбувся 1 липня 1990 року, організацію було проголошено профспілкою. Сьогодні «Солідарумас» складається з 18 федерацій, первинки яких діють у 20 регіонах. Також профцентр є членом Міжнародної конфедерації профспілок.

Сьогодні на заході, присвяченому 30-річчю «Солідарумаса», його членам та очільниці Крістіні Куправчене передав вітання від Конфедерації профспілок України заступник голови КВПУ Петро Тулей.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83