Загальні

Посадовці МКП та IndustriALL зустрілися з профспілківцями ВАЖЛИВО!

В Україні упродовж трьох днів перебувала поважна делегація у складі заступника Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Яапа Вінена та регіонального секретаря Глобальної профспілки IndustriALL Вадима Борисова. У щільному графіку зустрічей на високому рівні знайшлося місце і для предметної розмови з лідерами та активістами незалежних профспілок. 

Детальніше ...

Підводні камені Трудового кодексу ВАЖЛИВО!

Темою для обговорення на сьогоднішній прес-конференції став новий Трудовий кодекс України (ТКУ), а точніше: яких сюрпризів слід очікувати від нього. У заході взяли участь: голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ Лідія Ткаченко, експерт із соціальних питань Андрій Павловський та політолог Олексій Якубін.

Детальніше ...

Названо остаточні причини аварії на шахті «Степова» ВАЖЛИВО!

Урядова комісія з розслідування причин трагедії на шахті «Степова» відпрацювала всі можливі питання щодо матеріально-технічного стану, дотримання систем охорони праці та техніки безпеки, відповідності систем провітрювання, підготовки і навчання шахтарів, а також відповідності роботи Держпраці, Міненерговугілля.

Детальніше ...

З Міжнародним днем театру! ВАЖЛИВО!

Шановні друзі!

Вітаю всіх, чиє життя нерозривно пов’язане з мистецтвом, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить вічним істинам добра і краси! Мені безмежно приємно, що в дружній сім’ї незалежних профспілківців є і митці, які сміливо відстоюють право на гідне життя та належну заробітну плату. Ваш голос на акціях протесту стає все гучнішим і наполегливішим. Бажаю міцного здоров’я, невичерпної наснаги, високого натхнення, нових творчих злетів і досягнень!

Голова Конфедерації вільних профспілок України  Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Детальніше ...

Репрезентативність КМО ВПМПУ підтверджено ВАЖЛИВО!

Національна служба посередництва і примирення (НСПП)  підтвердила репрезентативність Київського міського об’єднання Вільної профспілки медичних працівників України.


 

Детальніше ...

Репрезентативність КМО КВПУ підтверджено ВАЖЛИВО!

Національна служба посередництва і примирення (НСПП) рішенням від 23 березня 2017 року підтвердила репрезентативність Київського міського об’єднання Конфедерації вільних профспілок України.


 

Детальніше ...

Проект Трудового кодексу впровадить негативні тренди на ринку праці ВАЖЛИВО!

Проект Трудового кодексу (законопроект №1658) може бути ухвалений найближчим часом. Адже нещодавно парламентський Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендував Верховній Раді ухвалити його у другому читанні та в цілому. Чи є підкорегований текст проекту Трудового кодексу справді кращим за свою попередню редакцію, піддану нищівній критиці з боку всього суспільства та вільних профспілок, і яка отримала негативні висновки Міжнародної організації праці? Про це йшла мова під час онлайн-конференції «Праця в Україні: сьогодні - незадовільні умови, завтра – рабство, узаконене Трудовим кодексом», організованій Конфедерацією вільних профспілок України.


 

Детальніше ...

Ніщо не спинить страйк, час якого настав ВАЖЛИВО!

22 березня відбулася дискусія «Чи можливі в Україні страйки?», організована за  підтримки Регіонального представництва  Фонду Фрідриха Еберта в Україні. Про шляхи захисту трудових прав говорили представники профспілок,  Верховної Ради України, уряду, міжнародних та українських громадських організацій та ін. Лідери й активісти Конфедерації вільних профспілок України також поділилися своїм досвідом проведення страйків та відверто давали оцінку  ситуації з відстоюванням інтересів людей найманої праці.


 

Детальніше ...

Під парламентом протестують артисти ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку під стінами Верховної Ради України розпочався протест активістів незалежних профспілок працівників Національної опери України імені Тараса Шевченка, а також представників трудових колективів інших закладів культури. Артисти, профспілківці та небайдужі громадяни вийшли на мітинг проти закону №955-8 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних і комунальних закладів культури»  й проти проекту нового Трудового кодексу. 


 

Детальніше ...

МКП засуджує атаки влади на безробітних у Білорусі ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок засуджує дії білоруської щодо впровадження штрафів для безробітних та затримання учасників протесту проти цих урядових нововведень. Генеральний секретар МКП Шаран Барроу  написала листа президенту Білорусі Александру Лукашенку з цього приводу.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83