Загальні

Рада голів НПГУ: на порядку денному – важливі питання ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Ради голів Незалежної профспілки гірників України, на якому розглянуто цілу низку питань. Оголошуючи проект порядку денного, голова НПГУ Михайло Волинець запропонував кілька пунктів об’єднати в один. А тому про критичний  стан, який  склався у вугільній галузі та шляхи його подолання, про поточну ситуацію на підприємствах з видобутку торфу, залізної  й марганцевої руд, кольорових металів та в електроенергетиці, і про становище з виплатою заробітної плати було вирішено вести мову в одній обоймі.

Детальніше ...

Машиністів почули: третину локомотивів спишуть ВАЖЛИВО!

Із загального парку локомотивів акціонерної держкомпанії «Укрзалізниця» близько 30-40% не підлягають відновленню і будуть виставлені на аукціон. Про це заявив в. о. глави «Укрзалізниці» Євген Кравцов на брифінгу, що відбувся 11 вересня.

Детальніше ...

Представника КВПУ нагородили пам’ятним знаком ВАЖЛИВО!

Завершила свою роботу 12-а Міжнародна науково-практична конференція «Школа підземної розробки», у якій узяв участь інспектор з питань охорони праці Конфедерації вільних профспілок України Вячеслав Король. За його словами, захід викликав неабиякий інтерес у науковців, роботодавців, зокрема із компанії ДТЕК, фахівців. Традиційно відвідали конференцію зарубіжні гості – із Польщі та Китаю, недарма ж вона йменується «міжнародною».

Детальніше ...

Керівник проекту ЄС-МОП відвідав офіс КВПУ ВАЖЛИВО!

Сьогодні до офісу Конфедерації вільних профспілок України завітав Антоніу Сантуш, керівник проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці та подолання незадекларованої праці». Під час жвавої і досить тривалої розмови голова КВПУ Михайло Волинець ознайомив поважного гостя з вітчизняними реаліями як у царині техніки безпеки та охорони праці, так і, власне, з тим, як в Україні дотримуються норм та положень деяких конвенцій МОП.

Детальніше ...

Важлива зустріч із керівництвом підприємств «АрселорМіттал» у Казахстані та Україні ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець зустрівся із керівництвом підприємств «АрселорМіттал» в Казахстані та Україні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Детальніше ...

МОП поінформували, що в Україні порушуються положення трьох конвенцій ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ) подала свої коментарі до Комітету експертів з питань застосування конвенцій та рекомендацій Міжнародної організації праці (МОП) щодо порушення в Україні положень трьох конвенцій: про захист заробітної плати №95; про свободу асоціації та захист права на організацію №87; про застосування принципів права на організацію та ведення колективних переговорів №98.

Детальніше ...

Проти знищення трансплантації кісткового мозку в Україні ВАЖЛИВО!

Сьогодні під стінами Верховної Ради відбулося кілька протестних акцій. До однієї з них долучилися активісти Вільної профспілки медичних працівників України, на чолі з головою ВПМПУ Олегом Панасенком. Разом з іншими вони протестували проти закриття Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) «Охматдит».

Детальніше ...

Артисти вимагають відставки міністра ВАЖЛИВО!

Звільнені артисти театрів обурені масовими порушеннями трудового законодавства з боку свого керівництва і вимагають відставки міністра культури Євгена Нищука. Про це під час прес-конференції повідомила голова незалежної профспілки Віра Корнілова.

Детальніше ...

Два місяці без заробітної плати медики Городні ВАЖЛИВО!

У Городні, що у Чернігівській області, медики два місяці – без заробітної плати. Борг сягнув уже майже 3 мільйонів гривень. Із цієї суми 1 мільйон 800 тисяч гривень заборгували Городнянській центральній районній лікарні.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83