Загальні

Артисти Національної опери борються за гідну працю ВАЖЛИВО!

Працівники та члени незалежної профспілки Національної опери України імені Тараса Шевченка змушені відволікатися від мистецької діяльності -  боротися за свої трудові права. Про це сьогодні вони розповідали під час прес-конференції «Артисти України судитимуться за свої робочі місця» та на імпровізованому протесті на сходах оперного театру. 


 

Детальніше ...

Міністр пообіцяв, що лисичанцям надійдуть кошти ВАЖЛИВО!

Державному підприємству «Лисичанськвугілля» (Луганська обл.) найближчим часом буде виділено кошти для погашення заборгованості перед шахтарями. Про це під час нетривалої розмови перед засіданням уряду голові МО НПГУ м. Лисичанська Едуарду Всеволодському повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик. Щоправда, про яку саме суму йдеться, високопосадовець не уточнив.

Детальніше ...

Головний технічний інспектор НПГУ: Травмуватися стали частіше ВАЖЛИВО!

Вугільна промисловість – одна із найнебезпечніших галузей економіки України. Незважаючи на це, у Бюджеті-2016 фінансування охорони праці та промислової безпеки у вугільній галузі не передбачалося. А на виконання Комплексної програми  підвищення безпеки праці на вугледобувних та шахтобудівних підприємствах Міненерговугілля України у 2016 році мало бути витрачено 211,8 млн грн. Проте фактично на це за рахунок усіх джерел фінансування у 2016 році витрачено 94,1 млн грн, або 44,4% від запланованого. 


 

Детальніше ...

Пенсійну реформу – під контроль громадян та профспілок ВАЖЛИВО!

Лідери Конфедерації вільних профспілок України під час онлайн-спілкування, приуроченого до Дня соціальної справедливості, підняли питання пенсійного забезпечення громадян. 


 

Детальніше ...

Наталія Левицька: «До нас надходять звернення щодо «зрівнялівки» зарплат» (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

У профспілковому ефірі «Київського прес-клубу» заступниця голови Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) та Незалежної профспілки гірників України  (НПГУ), віце-президент Пан'європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ВЕРС) Наталія Левицька розповіла про те, як працівники реагують на підвищення мінімальної заробітної плати:


 

Детальніше ...

ВППУ розпочала збір підписів під зверненням до ЄС ВАЖЛИВО!

Правоохоронні органи не реагують на численні факти порушень прав підприємців на ринках різних міст України. Крім того їхні представники  вчиняють протиправні дії щодо громадян, які борються за встановлення справедливості. Про це заявили представники Вільної профспілки підприємців України  (ВППУ) та правозахисники на сьогоднішній прес-конференції  «Терор поліції та прокуратури проти діячів профспілок».


 

Детальніше ...

Засідання СПО профспілок: КВПУ висловлює принципову позицію ВАЖЛИВО!

14 лютого відбулося засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Участь у ньому взяли й два представники Конфедерації вільних профспілок України: голова КВПУ Михайло Волинець та його заступниця Наталія Левицька. На засіданні підняли низку важливих тем, а під час розгляду деяких  з них відбувалися гострі дискусії.


 

Детальніше ...

Замість компромісу чиновники з МОЗу зажадали перенести розмову на невизначений час ВАЖЛИВО!

У приміщенні Національної служби посередництва і примирення (НСПП) відбулося перше узгоджувальне засідання примирної комісії, покликаної врегулювати конфліктну ситуацію, що виникла між Вільною профспілкою медичних працівників України (ВПМПУ) та Міністерством охорони здоров’я (МОЗ). У заході окрім повноважних представників двох згаданих сторін узяли також участь лідери Конфедерації вільних профспілок України та, власне, керівництво і посадовці НСПП. У вступному слові очільник Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс висловив сподівання, що в результаті плідної конструктивної роботи членам комісії зрештою вдасться досягти компромісу.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83