Загальні

Створення Національної вугільної компанії: важлива позиція профспілок ВАЖЛИВО!

Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон доручив провести нараду із профспілками щодо доцільності створення Національної вугільної компанії, а вже потім визначатися із початком її роботи. 

Детальніше ...

Профспілківці обговорили з експертною групою МОП дотримання міжнародних норм в Україні ВАЖЛИВО!

У ці дні в Україні перебуває експертна група Міжнародної організації праці  (МОП) з метою обговорення актуальних питань, пов’язаних з дотриманням міжнародних трудових норм. Сьогодні вона зустрілася з представниками українських профспілкових організацій, у тому числі – Конфедерації вільних профспілок України.


 

Детальніше ...

Гірникам держпідприємств почали виплачувати заборговані зарплати ВАЖЛИВО!

Як повідомила заступниця голови Незалежної профспілки гірників України  Наталія Левицька з посиланням на лідерів профспілкових організацій НПГУ, завдяки бюджетним коштам, які вчора почали надходити на рахунки гірників, вдалося виплатити зарплату працівникам промислової групи (основних професій, пов'язаних з видобутком вугілля):


 

 

Детальніше ...

Міністр обіцяє, що гірникам перерахують кошти до початку їхнього протесту (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Сьогодні у Києві відбулася зустріч представників шахтарів та профспілок ДП «Львіввугілля» з міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом. У ній взяли участь й представники Незалежної профспілки гірників України.  Під час зустрічі обговорювалося питання невиплати зарплат гірникам. 


 

Детальніше ...

Законопроект, що створює атмосферу вседозволеності для роботодавців ВАЖЛИВО!

В останній пленарний тиждень перед літніми канікулами народні обранці прийняли в першому читанні законопроект №6489 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення». Варто зазначити, що серед співавторів документа – голова Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмида Денісова. На засіданні парламенту згаданий законопроект презентував народний депутат Олексій Порошенко. Юрист Конфедерації вільних профспілок України Володимир ДАВИДЕНКО ретельно проаналізував текст законодавчої ініціативи, і з цього приводу ділиться своїми міркуваннями.


 

Детальніше ...

Обіцянки від Міненерговугілля ВАЖЛИВО!

Сьогодні голова МО НПГУ міст Селидове і Новогродівка Донецької області Віктор Трифонов, лідери первинних осередків НПГУ шахт «Україна» Іван Чуков та «Курахівська» Олексій Сорока прибули до Києва, щоб донести до столичних високопосадовців проблеми, які турбують трудовий колектив ДП «Селидіввугілля». 


 

Детальніше ...

Проект Трудового кодексу: загрози та прикрі сюрпризи (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення завершив підготовку проекту Трудового кодексу України (№ 1658, доопрацьований) й рекомендував його до ухвалення у  другому читанні і в цілому. Про те, які саме зміни він вносить у трудову сферу, говорили на сьогоднішній прес-конференції: «Новий Трудовий кодекс: які сюрпризи чекають українців?». Позицію Конфедерації вільних профспілок України щодо нового ТКУ на цьому медіа-заході озвучував її очільник Михайло Волинець.


 

Детальніше ...

Відписка із Мінсоцполітики щодо осучаснення щомісячних страхових виплат і пенсій потерпілим на виробництв ВАЖЛИВО!

До Конфедерації вільних профспілок України надійшла відповідь із Мінсоцполітики на її лист, а також неодноразові звернення Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області та  Всеукраїнської громадської організації „Спілка шахтарів-інвалідів, потерпілих на виробництвах, та козацтва” щодо осучаснення щомісячних страхових виплат і пенсій потерпілим на виробництві та деяких аспектів діяльності Фонду соціального страхування. Підписав листа заступник міністра Микола Шамбір. 


 

Детальніше ...

Вільна профспілка залізничників України підбила підсумки п’ятирічної роботи ВАЖЛИВО!

Черговий, П’ятий з’їзд Вільної профспілки залізничників України (ВПЗУ) відбувся 26 липня 2017 року . Його делегати, які з’їхалися до Києва із різних регіонів України, підбили підсумки роботи за минулі п’ять років і визначили завдання на майбутнє. 


 

Детальніше ...

КВПУ закликає громадян повідомляти про відсутність бланків лікарняних ВАЖЛИВО!

За короткий період перебування у Кривому Розі голови Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця до нього звернулося кілька осіб, які не отримали належних їм коштів за час перебування на лікарняному. Причиною невиплат стала відсутність бланків листків непрацездатності, бо Міністерство охорони здоров’я своєчасно не подбало про їх виготовлення. І людям у медичних закладах видають довідки, за якими лише після їх заміни на стандартні бланки листків непрацездатності можна буде отримати належну у такому випадку виплату. У результаті сотні молодих мам, потерпілих на виробництві і в побуті, а також людей, які мають хронічні недуги й змушені тривалий час лікуватися, не можуть отримати гарантованої їм державою допомоги у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83