Загальні

Адміністрація «Укрзалізниці» на поступки не йде (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Активісти Вільної профспілки залізничників України продовжують безстрокове пікетування головного офісу «Укрзалізниці», яке розпочалося минулої середи, 14 червня. Їхні вимоги беззмінні – підвищення заробітної плати на 100 відсотків. За час, що триває акція, ніхто з очільників «УЗ» так і не зважився на відверту розмову із профспілківцями. І ось сьогодні нарешті крига скресла – зустрітися із представниками ВПЗУ, зокрема її очільником Володимиром Козельським, а також головою Конфедерації вільних профспілок України Михайлом Волинцем та його заступником Петром Тулеєм, зголосився член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек. 


 

Детальніше ...

Акцію залізничників у Києві підтримали італійським страйком ВАЖЛИВО!

Як ми вже повідомляли, під будівлею ПАТ «Укрзалізниця» у Києві з минулого тижня триває безстрокова акція працівників підприємства, які добиваються суттєвого підвищення зарплати. Сьогодні з 5-ї ранку на підтримку пікетувальників у столиці машиністи локомотивного депо «Кременчук» Південної залізниці розпочали «технічний», або так званий італійський страйк. 


 

Детальніше ...

Лідери та активісти ВПЗУ продовжують свій протест у Києві ВАЖЛИВО!

Як раніше повідомлялося, 14 червня Вільна профспілка залізничників України (ВПЗУ) провела акцію протесту біля будівлі ПАТ «Укрзалізниця» з основною вимогою підвищити зарплату. Після того, як перемовини з представниками роботодавця закінчилися безрезультатно, профспілківці поставили  кілька наметів біля офісу та оголосили безстрокову акцію протесту. Уже п’ять ночей члени ВПЗУ провели під будівлею ПАТ «Укрзалізниця».


 

Детальніше ...

Із Днем медичного працівника! ВАЖЛИВО!

Шановні колеги!     

Для всіх нас настали нелегкі часи. Замість того, щоб дбати про медика та гідно оплачувати його важку і благородну працю, держава робить з нього хабарника і корупціонера. Міністерством охорони здоров’я керують випадкові люди, які залишаючись глухими до думок медичної спільноти і байдужими до потреб звичайних громадян, прикривають свою  некомпетентність різного роду флешмобами. На таку псевдодіяльність витрачаються мільярди гривень, передбачених на закупівлю ліків. Натомість безліч лікувальних установ опинилися під загрозою закриття, а тисячі медиків очікує звільнення.

Та попри все віримо, що з Божою допомогою настануть часи, коли українським лікарям, фельдшерам та медсестрам не потрібно буде їхати за кордон у пошуках заробітку, адже їм буде добре жити і працювати у своїй рідній країні.

Вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника! Бажаю вам та вашим родинам миру, добробуту, міцного здоров’я і щастя!

Голова Вільної профспілки

медичних працівників України              Олег ПАНАСЕНКО

Детальніше ...

Долучайтеся до обговорення законопроекту «Про колективні договори та угоди» ВАЖЛИВО!

Завершила свою роботу тристороння робоча група з підготовки узгодженого законопроекту «Про колективні договори та угоди». Вона утворена при Національній тристоронній соціально-економічній раді на виконання п.2.1 Плану заходів на 2016 рік із реалізації пріоритетів діяльності Національної ради в 2016 році і працювала з квітня 2016 р. по травень 2017 р. 


 

Детальніше ...

Протестувальники ніч провели у наметах перед офісом «Укрзалізниці» ВАЖЛИВО!

Активісти Вільної профспілки залізничників України продовжують свій протест під центральним офісом ПАТ «Укрзалізниця». Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.


 

Детальніше ...

Суми субсидій не відповідають вартості вугілля, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

До голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця надійшов лист від мешканців селища Новотошківське Попаснянського району Луганської області, розташованому на лінії розмежування. Вони порушують питання щодо безоплатного забезпечення колишніх працівників шахти «Пролетарська» вугіллям на побутові потреби.

Детальніше ...

Перемовини в «Укрзалізниці» завершилися нічим ВАЖЛИВО!

Як стало відомо, щойно перемовини завершилися. У них зокрема узяв участь і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. 

Детальніше ...

Під будівлею «Укрзалізниці» вимагають європейських зарплат ВАЖЛИВО!

Сьогодні під будівлею ПАТ «Укрзалізниця» відбувся мітинг, ініційований Вільною профспілкою залізничників України. З-поміж низки вимог – суттєве підвищення заробітної плати. Біля центрального офісу відомства зібралося кілька сотень демонстрантів. У руках вони тримають гасла з написами: «Досить експериментів над залізничниками», «Європейським вимогам - європейське забезпечення», «Ні - хабарникам!».


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83