Загальні

Експерти МОП завітали до КВПУ ВАЖЛИВО!

До офісу Конфедерації вільних профспілок України завітали експерти Міжнародної організації праці в рамках Проекту ЄС-МОП Мануель Рошу і Антоніу Сантуш та Національний координатор Проекту ЄС-МОП Софія Литвин. Під час змістовної і досить тривалої розмови, участь у якій узяли голова КВПУ Михайло Волинець, його заступниця Наталія Левицька, очільник Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко, лідерка Молодіжного комітету КВПУ Олеся Брязгунова, технічний інспектор Незалежної профспілки гірників України Сергій Сименко, гостям сповна вдалося задовольнити цікавість із найрізноманітніших питань, що стосуються діяльності незалежних профспілок. У свою чергу, менеджер Проекту ЄС-МОП Антоніу Сантуш докладно розповів про те, наскільки українське законодавство відповідає низці директив Європейського Союзу з безпеки і гігієни праці та трудових відносин.

Детальніше ...

Профспілківці очікують від керівництва «Укрзалізниці» конструктивного діалогу ВАЖЛИВО!

«Робота за інструкціями призвела до «паралічу» «Укрзалізниці» - така тема прес-конференції, у якій узяли участь очільник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, голова Вільної профспілки залізничників України Володимир Козельський та машиністи локомотивного депо Дарниця (м. Київ) Олександр Скиба, голова тамтешнього первинного осередку ВПЗУ, та Євген Подуражний, машиніст, член профкому тієї ж первинки ВПЗУ.


 

Детальніше ...

Під час розмови з міністром йшлося про шахту №10 «Нововолинська» ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець сьогодні мав зустріч із міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом. У розмові також узяв участь очільник первинки НПГУ ДП «Шахта №10 «Нововолинська» Василь Прадід.

Детальніше ...

Акція залізничників триває і штаб діє ВАЖЛИВО!

П’ятий день в Україні триває акція, яка розпочалася уніч на понеділок, 14 травня, коли машиністи локомотивних депо почали діяти суворо за інструкціями. У ній беруть участь залізничники Кременчука, Полтави, Запоріжжя, Кривого Рогу, Синельникового, Миронівки (Київська обл.) Дарниці (м. Київ), Коростеня. Акцію частково підтримали також працівники локомотивного депо П’ятихатки, у якому деякі бригади машиністів теж почали діяти за інструкціями.

Детальніше ...

Припиняти акцію залізничники не збираються ВАЖЛИВО!

Перше засідання робочої групи для переговорів між профспілківцями та керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» і Мінінфраструктури призначили на 13-ту годину четверга, 17 травня.

Детальніше ...

Керівництво «Укрзалізниці» та Мінінфраструктури засідання Комітету ВР проігнорували ВАЖЛИВО!

У середу, на третю добу акції, яка розпочалася уніч на понеділок, 14 травня, коли машиністи локомотивних депо почали діяти суворо за інструкціями, представників профспілок і керівництво «Укрзалізниці» й Міністерства інфраструктури запросили на засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, де розглядалося питання: «Про результати зустрічі першого заступника голови Комітету Сергія Капліна із представниками профспілок залізничників щодо з’ясування обставин конфлікту між трудовим колективом та адміністрацією ПАТ «Українська залізниця». Вільну профспілку залізничників України на засіданні представляли голова ВПЗУ Володимир Козельський, його заступник Валерій Петровський та заступник голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей. 

Детальніше ...

Від Національного координатора МОП в Україні чекають роз’яснень ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець звернувся з офіційним листом до Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні Сергія Савчука з проханням дати роз’яснення щодо деяких питань. Пропонуємо ознайомитися зі змістом кореспонденції.

Детальніше ...

Керівництво «Укрзалізниці» знало про вимоги трудівників і спровокувало акцію протесту ВАЖЛИВО!

Розповсюджене вчора керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» повідомлення про те, що воно не отримувало ніяких офіційних вимог від учасників протестних акцій, а якби такі були, то їх би ретельно вивчили й вони б отримали об'єктивну й науково обгрунтовану реакцію, м’яко кажучи, не відповідає дійсності. І це неважко перевірити за документами, які наводяться нижче. 

Детальніше ...

Залізничники України продовжують акцію протесту ВАЖЛИВО!

Акція протесту, яка розпочалася вчора з ініціативи й за активної участі первинних осередків Вільної профспілки залізничників України, продовжується. Про це повідомив голова ВПЗУ Володимир Козельський. Другий день виключно за інструкціями діють працівники депо Запоріжжя. Вони не виводять на лінію локомотиви, бо ті давно відслужили свій термін і потребують ремонту. Так само чинять і в локомотивному депо Синельниково Дніпропетровської області.

Детальніше ...

СПО профспілок: про Трудовий кодекс, Фонд соцстраху та накопичувальну пенсійну програму ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Спільного представницького органу (СПО) репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. У порядку денному значилося три питання. Представників Конфедерації вільних профспілок України безперечно найбільше цікавив пункт «Про узгодження позиції суб’єктів СПО об’єднань профспілок на національному рівні щодо висловлених коментарів Міжнародної конфедерації  профспілок до проекту Трудового кодексу України».

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83