Загальні

Законопроекти Порошенка оцінить Венеціанська комісія ВАЖЛИВО!

У березні 2017 р. набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» №1975-VIII від 23 березня 2017 р., яким члени профспілок та інших неурядових організацій, що мають стосунок до боротьби з корупцією в будь-якій формі,  були віднесені до осіб, які зобов’язані подавати такі ж декларації про свій майновий стан, як і державні службовці, судді, прокурори, поліцейські та інші особи, робота яких пов’язана з виконанням службових повноважень, що дають можливість одержання неправомірної вигоди.

Детальніше ...

Открытое письмо горнякам АО «АрселорМиттал Темиртау» ВАЖЛИВО!

Дорогие братья и сестры!

От имени членов Конфедерации свободных профсоюзов Украины и Независимого профсоюза горняков Украины выражаю вам поддержку. Украинские горняки, члены независимых профсоюзов, солидарны с вами и поддерживают вашу борьбу за достойную зарплату и справедливость. 

Хочу напомнить, что шахтеры, члены НПГУ ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» в мае этого года тоже требовали повышения зарплаты и выходили на акции протеста. Поэтому мы понимаем выдвинутые вами требования и считаем их вполне обоснованными и справедливыми.

Члены КВПУ и НПГУ крайне обеспокоены тем, что на горняков, которые поднялись на защиту своих прав, осуществляется давление. В частности и тем, что подан иск на горняков, которые осмелились требовать достойную оплату за свой тяжелый и нелегкий труд.

Мы обращаемся к руководству АО «АрселорМиттал Темиртау» с призывом уважать права трудящихся и придерживаться международного законодательства в сфере труда. Призываем руководство предприятия решать возникшие вопросы в рамках конструктивного диалога и переговоров с горняками.  

Члены КВПУ и НПГУ всегда поддерживали борьбу за достойный труд и справедливость наших братьев и сестер в других странах. Мы всегда готовы проявить солидарность с бастующими горняками АО «АрселорМиттал Темиртау». Желаем вам победы в борьбе.

Независимые профсоюзы Украины – с вами!

С солидарностью                                                                                                                                                                      председатель Конфедерации свободных профсоюзов Украины и                                                                            Независимого профсоюза горняков Украины  Михаил ВОЛЫНЕЦ                                                                                                         

Детальніше ...

Проект ТКУ не відповідає принципам гендерної рівності та порушує права жінок ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України звернулася до урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерини Левченко з інформацією про невідповідність ухваленого Верховною Радою 5 листопада 2015 р. в першому читанні проекту Трудового кодексу України (ТКУ) (реєстр.№1658) міжнародно визнаним принципам гендерної рівності та порушення прав жінок. 


 

Детальніше ...

Продовжується робота щодо захисту права працівників на пільгову пенсію ВАЖЛИВО!

КВПУ продовжує роботу щодо відновлення права працівників на пільгову пенсію за Списком №1 та Списком №2 професій і посад. 


 

Детальніше ...

Про що «забув» сказати Прем’єр-міністр ВАЖЛИВО!

Сьогодні, виступаючи перед представниками ЗМІ з усіх регіонів України на засіданні Національного прес-клубу реформ «Децентралізація: підсумки та досягнення 2017 року, завдання на наступний рік», Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав, що до 2020 року зникнуть черги до дитячих дошкільних закладів, бо їх в Україні стане стільки, що всі батьки зможуть при бажанні без проблем влаштувати туди своїх дошкільнят. 

Детальніше ...

Президія НПГУ підтримала первинку ВАЖЛИВО!

Оскільки на первинну профспілкову організацію НПГУ Головного управління Держпраці України у Донецькій області продовжується тиск з боку адміністрації, питання про перешкоджання діяльності первинки та спробу її рейдерського захоплення керівництвом змушена була розглянути Президія Незалежної профспілки гірників України, засідання якої відбулося у Павлограді.

Детальніше ...

Чи потребують захисту соціально-економічні та трудові права українців? (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Десятого грудня у всьому світі відзначають День прав людини. З цієї нагоди  Конфедерація вільних профспілок України провела прес-конференцію «Чи потребують захисту соціально-економічні права українців?». У вступному слові голова КВПУ Михайло Волинець зазначив, що на 71-й сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй спеціальний доповідач ООН Майн Кіаї у своїй доповіді закликав покласти край штучному розмежуванню  основоположних прав людини і трудових прав. Цей заклик підтримали мільйони профспілківців у світі. А самого Майна  Кіаї нагородили профспілковою нагородою за захист прав людини імені Джорджа Міні-Лейна Кіркланда. 


 

Детальніше ...

Прес-конференція "Чи потребують захисту соціально-економічні та трудові права українців?" (ТРАНСЛЯЦІЯ) ВАЖЛИВО!

Перепрошуємо за технічні проблеми. Трансляція о 15.00 розпочнеться тут: https://www.youtube.com/channel/UCuwz6WxV-d1IUNsRJS9eDqQ

Детальніше ...

Без фінансування охорони праці не забезпечити ВАЖЛИВО!

На засіданні Постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості України підведено підсумки роботи державних вугледобувних підприємств, підпорядкованих Міненерговугілля, з питань стану охорони праці та промислової безпеки й виконання за 9 місяців та жовтень показників Комплексної програми поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на 2017 рік. 


 

Детальніше ...

Перший крок до відновлення справедливості у Списках №1 та 2 зроблено ВАЖЛИВО!

Міністерство енергетики та вугільної промисловості спільно з Незалежною профспілкою гірників України, Профспілкою працівників вугільної промисловості України та Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців «Федерацією роботодавців паливно-енергетичного комплексу України» підготувало пропозиції та обґрунтування до проекту постанови Кабміну від 24.06.2016 р. №461 «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» у частині відновлення права на пенсію за віком на пільгових умовах працівників, зайнятих на підземних роботах 50 і більше відсотків робочого часу на рік.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83