Міжнародні

Представники КВПУ беруть участь у з’їзді ЄКП ВАЖЛИВО!

Сьогодні у Відні розпочався 14-й з'їзд Європейської конфедерації профспілок (ЄКП). У його роботі беруть участь голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та міжнародний секретар КВПУ Олеся Брязгунова.

Загалом на захід завітали представники близько 90 національних профспілкових організацій з 38 європейських країн, 10 європейських галузевих федерацій профспілок. Серед гостей - прем'єр міністр Португалії Антоніо Коста міністр Португалії, президент Австрії Александр Ван дер Беллен, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, колишній прем'єр-міністр Італії Енріко Летта, економіст, лауреат Нобелівської премії Джозеф Стігліц.

Офіційно форум відкрив президент ЄКП Руді Де Ліюв, який наголосив на тому, що Європі необхідна соціальна справедливість, гідні зарплати та рівність. Генеральний секретар ЄКП Люка Вісентіні заявив, що цей конгрес - найбільш гендерно збалансований. У своїй промові він також наголосив на тому, що важливо побороти гендерну нерівність в оплаті праці в країнах ЄС.
14-й з'їзд відбувається якраз напередодні виборів до Європарламенту, тож Люка Вісентіні не оминув і цю тему. Він зазначив, що  зараз вкрай важливо боротися за більш демократичну і справедливу Європу, і вказав на загрози, які виникають перед ЄС.
Генсек ЄКП також зауважив про, що політика жорсткої економіки та вказівки міжнародних інституцій тільки негативно вплинули на рівень безробіття у країнах ЄС.

Screenshot 20190522 154143

«Вдячний нашим братам і сестрам за запрошення й можливість бути сьогодні разом з більш ніж 600 національних профспілкових делегатів, - написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83