Міжнародні

Представник КВПУ прочитав цикл лекцій у Білорусі ВАЖЛИВО!

У столиці Білорусі Мінську за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта відбувся семінар «До 100-річчя Міжнародної організації праці. Форми і методи діяльності МОП щодо захисту трудових прав працівників».

У доволі представницькому заході узяв участь керівник юридичної служби Конфедерації вільних профспілок України Володимир Давиденко. Він прочитав серію лекцій-презентацій для активістів Вільної профспілки металістів, яку очолює Аляксандр Бухвостов. Зокрема, було зосереджено увагу на таких темах: «Історія створення МОП. Міжнародні трудові стандарти - загальний огляд», «Структура конвенцій МОП. Основоположні конвенції. Конвенції 87, 98 і 29», «Механізм контролю МОП».

Захід відвідали також представники прогресивних молодіжних організацій, які зацікавлені у тісній співпраці з вільними профспілками.

Профспілківці та молодь Білорусі високо оцінили проведені презентації та висловили впевненість у тому, що в подальшому вони ще активніше і ефективніше використовуватимуть у своїй діяльності унікальні можливості, які надаються МОП, для захисту трудових і соціально-економічних прав працівників.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83