Міжнародні

Заступник голови КВПУ виступив на міжнародній конференції ВАЖЛИВО!

Як уже повідомлялося, у столиці Молдови Кишиневі відбулася конференція, присвячена 100-річчю утворення МОП «Майбутнє сфери праці». У ній узяли участь і представники Конфедерації вільних профспілок України: заступник голови КВПУ Петро Тулей та заступниця керівника офісу КВПУ Олена Ліунг.

Під час панельної дискусії «Міжнародні трудові стандарти як політична основа гідної праці» виступив Петро Тулей. Він зокрема зазначив, що Україна ратифікувала 64 конвенції МОП. «Тепер справа - за імплементацією. А це процес досить складний і копіткий», - наголосив заступник голови КВПУ. Згадав він і про Конвенцію МОП №102 щодо мінімальних норм соціального забезпечення, при цьому зауваживши: «Можемо говорити про те, яким має бути рівень, проте економіка країни диктує свої норми та стандарти».

У своєму виступі Петро Тулей наголосив на тому, що за ініціативою МОП та братських профспілок, зокрема Данії та за підтримки тамтешнього уряду.  в Україні лише за останні роки запрацювали вісім вкрай важливих проектів, які оцінюються у більш ніж 20 млн євро.

«Україна сьогодні зіткнулася із проблемою відтоку робочої сили, а це близько шести мільйонів громадян, - акцентував промовець. - Ми, як профспілківці, маємо розуміти що внаслідок такого процесу  податки сплачуються до бюджетів інших країн, натомість в Україні стає досить відчутною нестача кваліфікованих працівників».

Також Петро Тулей докладно розповів, як КВПУ упродовж чотирнадцяти років наполегливо і досить успішно бореться проти прийняття Трудового кодексу України. Відзначив він у цьому аспекті й неоціненний внесок МОП .

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83