Міжнародні

У Берліні зупинився громадський транспорт ВАЖЛИВО!

У столиці Німеччини через попереджувальний страйк 1 квітня зупинився громадський транспорт. Акцію проводять співробітники Берлінського транспортного товариства BVG. Вони відгукнулись на заклик профспілки Verdi і своїми діями  вимагають підвищення зарплат і поліпшення умов праці.

Метро, автобуси та трамваї сьогодні в Берліні не курсують. Люди пересуваються пішки та на велосипедах, дехто вирішив працювати з дому.

Страйк не поширюється на міську швидкісну залізницю S-Bahn та регіональні потяги, які не обслуговує BVG, тому пасажири можуть ними користуватись.

Із суттєвими складнощами зіткнулись люди, як прямують до та з аеропортів Берліна. Особливо –до летовища Тегель, куди складно дістатися без транспорту BVG.

Служба берлінського аеропорту організувала нерегулярні шатли для мандрівників. Попри це, пасажирам рекомендували врахувати обставини та планувати більше часу на мандрівку. Понеділок – один із найзавантаженіших днів тижня для авіаційних перевезень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83