Міжнародні

На конференції у Конгресі США ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець узяв участь у конференції «Підтримка демократичного розвитку незалежної України. Пріоритетні рекомендації щодо допомоги США Україні». Захід відбувся у Конгресі США у Вашингтоні.

На форумі виступили Курт Волкер, спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України,  Андерс Аслунд, провідний міжнародний експерт з питань національних економік України та країн колишнього СРСР, Джон Гербст, 5-й Надзвичайний і повноважний посол США в Україні. Роман Попадюк - 1-й Надзвичайний і повноважний посол США в Україні. А також Пола Добрянська – політична і державна діячка, експерт у справах зовнішньої політики США.

«Пола Добрянська - громадянка Америки українського походження, - написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» Михайло Волинець. -  Свого часу Пола була у вищих щаблях влади, обіймала посаду заступника Державного секретаря США.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83