Міжнародні

Відбулося засідання Молодіжного комітету ВЕРС МКП ВАЖЛИВО!

У головному офісі Міжнародної конфедерації профспілок,  розташованому у Брюсселі, відбулося планове засідання Молодіжного комітету ВЕРС МКП. Під час зустрічі обговорювалася робота підгруп комітету над пріоритетами МК ВЕРС (майбутнє праці, органайзинг і посилення ролі молоді у роботі профспілок), порядок денний на майбутню звітно-виборну конференцію (заплановану на листопад цього року), поточні проблеми у роботі профспілок регіону.

Серед іншого, члени комітету з Албанії, Білорусі, Грузії, Естонії, Молдови, Росії, Туреччини та України розповіли про стан молодіжного профспілкового руху у своїх країнах, перспективи розвитку молодіжних організацій, соціальних кампаніях, ініціативах та складнощах, з якими стикається молодь у трудовій сфері.
У засіданні комітету взяли участь представниці молодіжного сектору МКП - молодіжний координатор секретаріату ВЕРС Года Невераускайте, співробітниця секретаріату МКП по країнах СНД Анна Сальнікова, співробітниця департаменту рівності МКП Марія Цірантонакі, а також молодіжний координатор ЄКП Ігнасіо Ернандез. За підсумком засідання МК ВЕРС були визначені завдання на короткострокову перспективу для членів комітету і розроблено план дій на період весна-осінь 2019-го.

Гліб КОЛЕСОВ,  член Молодіжного комітету ВЕРС МКП

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83