Міжнародні

Глобальний Союз IndustriALL закликає українську владу виконати вимоги шахтарів ВАЖЛИВО!

Генеральний секретар Глобального Союзу IndustriALL Вальтер Санчес звернувся до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з приводу проблем з невиплатою зарплат у державному секторі вугільної промисловості. Також очільник міжнародної профспілкової організації, яка об’єднує понад 50 мільйонів працівників гірничодобувної, енергетичної та виробничої галузей у всьому світі, звернув увагу на тривалий протест працівників шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля», які вимагають погашення заборгованості з зарплат.


 

Також Вальтер Санчес вкотре закликав уряд України виплатити усі зарплати заборговані працівникам державних підприємств вугледобувної галузі та звернув увагу на здоров'я й безпеку протестувальників, які є членами Незалежної профспілки гірників України (НПГУ), яка входить у Глобальний Союз IndustriALL.

«7 листопада 2018 року я вже писав вам з приводу цього  питання (заборгованості з зарплат – ред.). На жаль, я знову змушений звертати вашу увагу на важке становище працівників державних вугледобувних підприємств. Цього разу багато працівників на шахті «Курахівська», що належить державному підприємству «Селидіввугілля», не отримували зарплату або отримували її у повному обсязі упродовж кількох місяців. Деякі з них через зневіру та відсутність відповідей вдалися до безстрокового протесту. Тому, необхідно, щоб уряд України негайно задовольнив законні вимоги шахтарів державних шахт щодо невиплаченої заробітної плати та питання охорони здоров'я та безпеки», - зазначив у листі Генеральний секретар Глобального Союзу IndustriALL. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83