Міжнародні

У трьох великих аеропортах Німеччини почався страйк ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 10 січня, розпочався страйк в німецьких аеропортах Кельн-Бонн, Дюссельдорф і Штутгарт. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на DW.

Зазначається, що страйк оголосили співробітники аеропортів, які відповідають за безпеку перевезень пасажирів і вантажів. Також повідомляється, що в аеропорту Кельн-Бонн через страйк уже виник хаос, зокрема величезна черга з автомобілів простягнулася від аеропорту до автобану, який з’єднує його з містом.

Німецька профспілка вимагає ввести єдину тарифну сітку, згідно з якою співробітники, які відповідають за безпеку, отримували б оплату в 20 євро за годину. Напередодні ввечері стало відомо, що аеропорт Дюссельдорфа скасував виліт і прибуття 350 рейсів, Штутгарта - 125.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що страйк в німецьких аеропортах пройде на тлі тривалих переговорів з приводу оплати праці. До цього 7 січня працівники служб безпеки двох берлінських аеропортів провели страйк.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83