Міжнародні

Угорські профспілки готують загальний страйк проти "рабського закону" ВАЖЛИВО!

В Угорщині профспілки готуються до нових акцій протесту проти затверджених змін у трудовому кодексі. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на 

портал Miami Herald.


 

«Лідери профспілок в Угорщині закликають до загальнонаціонального страйку та нових протестів 19 січня, щоб протистояти змінам трудового кодексу, які вони вважають "рабським законом", шкідливим для працівників», — йдеться у повідомленні.

Натовп кількістю щонайменше 10 000 людей зібрався у суботу біля будівлі парламенту Угорщини у Будапешті на знак протесту проти змін законодавства, затверджених у грудні, що дозволяють працедавцям вимагати від робітників до 400 годин понаднормової праці щорічно.

Президент федерації профспілок Угорщини Ласло Кордас заявив, що профспілки подадуть прем'єр-міністру Віктору Орбану свої вимоги, які включають підвищення заробітної плати та більш гнучку систему виходу на пенсію. Якщо уряд відмовиться вести перемовини, вони розпочнуть загальний страйк.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83