Міжнародні

Глобальний союз IndustriALL вимагає відмінити вирок ВАЖЛИВО!

У Камбоджі шістьох відомих профспілкових лідерів засуджено до умовних термінів тюремного ув'язнення. У ході судового процесу були допущені численні порушення, а рішення винесено за відсутності будь-яких доказів. Глобальний союз IndustriALL вимагає негайно відмінити вирок.

Звинувачення, висунуті відносно профспілкових лідерів, стосувалися протестів робітників швейної та взуттєвої промисловості, що почалися наприкінці 2013 року в столиці країни Пномпені. Протестувальники вимагали підвищення мінімальної заробітної плати до 160 доларів США на місяць. Під час виступів 3 січня 2014 року озброєна поліція відкрила стрілянину по демонстрантах, внаслідок чого чотири людини загинули і ще 27 отримали поранення.

Шістьох профспілкових активістів, з яких п'ятеро очолюють членські організації IndustriALL в Камбоджі, визнали винними в підбурюванні до насильницьких протестних дій проти уряду в 2013 і 2014 роках. Кожного з них засудили до двох з половиною років позбавлення волі умовно.

Згідно із законодавством Камбоджі, обвинувальний вирок фактично означає, що шестеро лідерів більше не зможуть очолювати свої профспілки, оскільки у них є судимість.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83