Міжнародні

Обрали керівні органи МКП ВАЖЛИВО!

В останній день роботи IV конгресу Міжнародної конфедерації профспілок відбулися вибори Генерального секретаря та керівних органів МКП.

На альтернативній основі очільницею МКП знову обрано Шаран Барроу, за яку віддали голоси 52 відсотки делегатів. Її суперницею була Сюзанна Камуссо з італійської профспілки CGIL.

На засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок було також обрано президента МКП, його заступників, віце-президентів, заступників генерального секретаря і членів Виконавчого бюро МКП.

Новим президентом структури став Аюба Вабба із Нігерії, який змінив на цій посаді бразильця Жоао Антоніо Феліса. Двоє заступників президента представляють профспілкові об’єднання Норвегії та США. Як відомо,

Статутом МКП передбачено: кожних чотири роки обирати нового президента з нового регіону. При цьому генеральний секретар і президент не можуть представляти один і той же регіон.

Двох представників України – голову Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця та очільника Федерації профспілок України Григорія Осового  – обрано віце-президентами МКП.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83