Міжнародні

Маємо заручитися підтримкою на міжнародній арені, - М.Волинець ВАЖЛИВО!

Учора на IV конгресі Міжнародної конфедерації профспілок, що відбувається у Копенгагені (Данія) виступив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Він порушив питання щодо вкрай низького рівня зарплати в Україні та ще й несвоєчасної її виплати. Не оминув теми наявності корупційних явищ та розповів про численні акції протесту гірників. Згадав про спробу самоспалення, здійснену очільником МО НПГУ міст Селидового та Новогродівки  Віктором Трифоновим у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості; про гірників шахти імені Г. Капустіна, які 32 доби залишалися під землею, виборюючи своє право на зарплату. Також розповів про розв'язану Росією війну, яка приносить багато страждань українському народу.

«Лідери та керівники міжнародних профспілкових організацій з увагою ставляться до подій, що відбуваються в Україні та належним чином реагують на них, - написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» Михайло Волинець. – Оскільки багато механізмів, які повинні працювати в нашій державі, - не працюють, тож маємо заручитися підтримкою на міжнародній арені».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83