Міжнародні

На IV конгресі Міжнародної конфедерації профспілок ВАЖЛИВО!

У столиці Данії – Копенгагені – триває IV конгрес Міжнародної конфедерації профспілок, у якому бере участь делегація Конфедерації вільних профспілок України на чолі з її головою Михайлом Волинцем.

Учора на представницькому заході із доповіддю виступила заступниця та віце-президентка Пан'європейської регіональної ради МКП Наталія Левицька. Вона торкнулася усіх найважливіших питань, які зараз постають перед профспілковим рухом в Україні.

Сьогодні зранку слово на конгресі було надано очільниці Незалежної профспілки авіапрацівників ТОВ «Азур Ейр Україна» Вікторії Наринській. Вона розповіла про складну ситуацію і війну в нашій країні та про профспілкову роботу в авіаційній галузі.

Важливою темою на конгресі є боротьба профспілок у всьому світі за підвищення зарплат. Як зазначила генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Шаран Барроу, 84 відсотки населення планети заявили, що їм не вистачає мінімальної зарплати для повноцінного існування.

«А чи вистачає українцям 3723 гривень мінімальної зарплати, щоб прожити місяць? – риторично запитує на своїй сторінці у «Фейсбуці» Михайло Волинець. - Я вважаю, що – ні».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83