Міжнародні

МКП закликає українську владу забезпечити виплату зарплат гірникам ВАЖЛИВО!

Генеральний Секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу звернулася до Президента України Петра Порошенка та Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з приводу невиплати зарплат гірникам державних шахт.


 

МКП, яка представляє 202 млн трудівників у різних країнах, засуджує систематичну невиплату зарплат у вугільній промисловості України, акцентуючи увагу на тому, що заборгованість існує саме на державних підприємствах.
«Не виплачуючи зарплати вчасно, уряд не тільки не виконує міжнародні зобов’язання, згідно з Конвенцією МОП №95 про захист заробітних плат та Європейською соціальною Хартією, а й демонструє неповагу до жителів України, їхніх прав та гідності й порушує Конституцію України», - зазначено у зверненні.
У МКП відзначили, що в нашій країні відбуваються численні протести різної форми, зокрема: зупинки роботи, голодування, блокування державних установ.
«Ми повністю підтримуємо гірників України й закликаємо уряд забезпечити виплату усіх зарплат без затримок, вживати систематичні заходи для запобігання виникненню будь-яких заборгованостей як на державних, так і приватних підприємствах, та вести справжній соціальний діалог з робітниками, їхніми профспілками щодо економічної ситуації у галузі та її майбутнього», - чітко заявляють у МКП.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83